Yra tai laikas iš naujo finansuoti vėl?

parašė , 2011-12-19 18:01

Net jei jūs iš naujo finansavote anksčiau, jūs galite surasti, kad atėjo laikas iš naujo finansuoti vėl. Normos yra vėl visuose laiko nuosmukiuose, ir daug žmonių, kurie iš naujo finansavo anksti kaip pernai galvoja apie finansavimą iš naujo vėl. Daug žmonių sužino, kad tai galėtų būti protinga, kad iš naujo finansuotų, bet eitų trumpesnei trukmės paskolai, kad atsiskaitytų su jų naminiu greičiau. Iš naujo paskolos finansuodamas jūsų egzistuojančią 30 metų paskolą į 15 metų paskolą, jūs ne tiktai atsiskaitysite su savo paskola puse laikas, jūs galėjote sutaupyti dešimtis tūkstančių dolerių procentų sumokėjime. Turėkite galvoje, kad finansavimas iš naujo į trumpesnę trukmės paskolą turbūt padidins jūsų mėnesinius užmokesčius.
Iliustracija lauke, ką jūsų namų finansavimas iš naujo iš tikrųjų ketina kainuoti. Sužinokite tai, ką jūs turėsite maisto piramide vaikams užmokėti kainų uždaryme. Pavyzdžiui, jei jūsų baigiamosios kainos bus 2.000$, ir jūs sutaupysite 100$ per mėnesį ant savo paskolos užmokesčio, jums reikės 20 mėnesių, kad kompensuotumėte jūsų baigiamąsias kainas. Jei jūs planuojate buvimas jūsų namuose daugiau kaip 20 mėnesių, tai tai turi prasmę iš naujo finansuoti jūsų namus. Kuo ilgiau jūs liekate savo namuose, tuo taupymois jūs pamatysite. Pavyzdžiui, net jei jūs pasiliktumėte savo namuose tik 3 metus, ar 36 mėnesius, jūsų gelbėjimas būtų 1.600$. Jei jūs pasiliktumėte 5 metai, ar 60 mėnesių, jūs sutaupytumėte 4.800$.

Atsiminkite, serveriai paskola su žemiausiomis baigiamosiomis kainomis negalėtų iš tikrųjų duoti jums geriausių santaupų. Jei jūs sutaupysite 400$ ant baigiamųjų kainų, bet užmokėsite papildomas 1/4 procento palūkanas per paskolos gyvenimą, jūs mokėsite iš esmės daugiau procentų sumokėjime per jūsų paskolos gyvenimą. Įsitikinkite, kad jūs žiūrite ir į baigiamąsias kainas ir į jūsų užmokesčius, kad įsitikintumėte, kad jūs gaunate geriausią pasiūlymą ir taupote daugumą pinigų.

Įsitikinkite, kad jūs gaunate citatas iš daugialypių skolintojų. Įsitikinkite, kad jūs lyginate obuolius su obuoliais, ir gaunate kiekvieną skolintoją cituoti jus tipui paskolos, kurios jūs ieškote, pavyzdžiui 15 metų pastovios palūkanų normos paskola, ir įsitikinate, kad gautumėte apskaičiuotas baigiamąsias kainas ir mokesčius. Šis būdas jūs galite pamatyti, koks skolintojas siūlo jums geriausią pasiūlymą. Yra kai kurios didelės svetainės, kurios duos jums laisvas, jokios įsipareigojimo citatos jūsų kitoje paskoloje. Naudojant vieną iš šitų svetainių yra puikus būdas skubiai pamatyti, kiek pinigų dalys internetu jūs galėjote taupyti, iš naujo finansuodamas ir pasinaudodamas šiandieniais žemais kursais.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.