Žaidimas yra įrengtas

parašė , 2016-01-22 10:03

Taip, žaiskime žaidimą: jūs skolinate man dolerį. Po apytiksliai metų, aš duosiu jums 1,02$ atgal. Ne blogai hm? Jūs nedarote beveik nieko ir gaunate sugrįžimą ant jūsų pinigų. Gražus smagus žaidimas hm?

Dabar pridėkime susisukimą prie žaidimo: aš paskolinsiu jums dolerį be to. Bet metų pabaigoje, jūs įsiskolinsite man kur nors iš 1,05$ į 1,23$, priklausomai nuo to, kaip vertas pasitikėjimo aš greitos paskolos internetu pradžioje jaučiau, kad jūs buvote.

Aš užmiršau paminėti, kad, jei jūs mokate man vėlai, jūs įsiskolinsite man papildomus vienus iki tris centus. Plius, aš ketinu apšmeižti jūsų kitų vardą, ir pasakyti jiems jie neturi paskolinti jums nieko.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat, jei jūs nemokate man apskritai, aš pasiekiu, kad paimčiau medžiagą, kurią jūs nupirkote su tuo doleriu. Bet jei aš nepadarysiu (ar nenegali), mokėti jums, aš tik paprašysiu, kad kai kurie iš jūsų draugų apimtų tai man.

Vienas kitas daiktas aš užmiršau paminėti: doleris aš skolinu jums? Tai nėra net mano! Aš tik imu dolerį, kurį jūs paskolinote man, ir to skolinimas pasitaiso atgal jums.

Neatrodo, kad paskola bedarbiui per daug malonumo daugiau ne daro tai?

Nors tai atrodo beprotiška, tai yra beveik fondas to, kaip bankų sistema veikia. Bankas moka jums apytiksliai 2 % sugrįžimą ant jūsų pinigų ir paskui skolina tai atgal jums kur nors nuo 5 % į 23 % priklausomai nuo to, kam jūs norite pinigų ir kaip kreditas, vertas, jie laiko jus būti.

Jūs mokate vėlai? Jie kaltina jus papildomi greitas kreditas pinigai t.y. vėlyvi mokesčiai. Jūs nemokate apskritai? Jie ima jūsų medžiagą pavyzdžiui namas ar automobilis. Ir paskui jie sako kitiems (t.y. kredito reitingas), kiek iš negyvo dūžio jūs esate.

Pagaliau, jei kažkas vyksta, kur jie negali užmokėti jums, jie yra palinkę paklausti vyriausybės (kas tada pastumia ją ant jūsų ir manęs) išgelbėjimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs tikite tuo, ką bankai ir finansų įstaigos sako jums, jie yra jūsų geriausias draugas, tik ieškodami jūsų interesų. Nekvailinkite. Dabar, aš nesakau, kad išvengčiau bankų apskritai todėl, kad jie yra svarbi dalis jūsų finansų valdymo programoje. Bet aš sakau, kad jums svarbu suprasti žaidimą aplink jus.

Tik būkite rūpestingi, kad žaidimas esate geriausiai vaidintas, kai jūs duodate paskolą, neima paskolą. Todėl, užtrukime stalo Skolintojo pusė, nekirsdamas tai paskolos gavėjo pusei ir žvilgsniui į uždarbį to 5-23 % sau savarankiškai!

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.