Žemiau, geresnis: kodėl įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra svarbūs – bet nėra viskas

parašė , 2013-11-02 10:20

Naujokui homebuyer, surasdamas žemiausią palūkanų normą pasirodo kaip soundest strategija. Galų gale, nekilnojamojo turto rinka apskritai pakelia, kai palūkanų normos siekia savo žemiausią. Tam tikra prasme, tai buvo atvejis tai praėjusiais metais, kai jie pasinėrė žemyn į 3s – galbūt žemiausias nuo 1950-ųjų – ir dabar, kai jie nuėjo visas procentinis punktas virš, analitikai numato, kad paskola tau apgyvendinimo reikalavimai galėjo nukristi.

Tam tikra prasme, paskolų normos sudaro vieną iš svarbiausių faktorių, kurstančių nekilnojamojo turto rinką, bet ant kito, jie yra paini tema net patyrusiems pirkėjams. Ką jūs turite turėti galvoje?
Įtakos

Federalinė Rezervų Sistema nustato visas paskolų normas; tačiau, paskola palaikytas saugumas, kuris yra mainytas kaip akcijos paskolos nedirbantiems ir obligacijos, nustato, jei procentiniai dydžiai kyla ar žemyn. Po pasiūlos ir paklausos įstatymo, kai investitorių reikalavimas saugumo padidėjimą, obligacijos kaina taip pat kyla; tai yra žemesnių įkeitimo rašto procentinių atlygių priežastis.

Ekonomika vaidina panašų vaidmenį. Per baisias finansines sąlygas, skaičiai užslenka į savo aukščiausią, ir paskui nusileidžia per atgavimo periodus.

Einamųjų Normų gavimas

Deja, taip daug publikacijų renginio, svyravimas įvyksta mėnuo mėnesiui, savaitė į savaitę, ir tarp atskirų paskolos programų. Paskolos gavėjui, laikydamas taką yra iššūkis, taip svarstykite šituos patarimus: • Prašykite paskutines normas daugialypių paskolos programų nuo daugialypių paskolos skolintojų. • Pasilikite priekyje su paskutiniu svyravimu, skaitydamas finansinio ir nekilnojamojo turto publikacijas, ypač "viršuje į minutę" greitas kreditas blogs • Tikrinkite internetinius paskolos kalkuliatorius, kad palygintumėte paskutines normas skirtingoms programoms.

Idealiai, kokybiškas skolintojas pristato paskolos gavėją, ypač vienas pirkimo turtas pirmą kartą, su plačiu programų diapazonu, apimdamas vyriausybę ir tradicines paskolas su pastovus – ar reguliuojama norma domina, ir aiškina teigiamus punktus kiekvieno nespecialisto terminuose.

Kodėl Jūsų Fonas yra Svarbus

Net kai ekonomika yra gera, reikalavimas hipotekos lakštus yra aukštas, ir jūs turite gerai informuotą paskolos kūrėją, vedantį jus per procesą, jūsų finansinis fonas žaidžia galutinį faktorių tame, ar jūs sugebėsite gauti žemus kursus – ar turėsite sutikti su kažkuo aukščiau.

Tradicinės programos, palyginti su vyriausybinėmis paskolomis, yra linkusios pasiūlyti žemiausias palūkanas – nors tai yra ne visada atvejis. Tačiau, padoraus įkeitimo rašto procentinio atlygio tokiai paskolai apsaugojimas priklauso nuo paskolos gavėjo kredito rezultato nuo visų trejų biurų, kiek jis ar ji gali leisti sau, ir jo ar jos skolos iki pajamų santykis.

Pavyzdžiui, paskolos gavėjas su žemesniu rezultatu, kuris negali padaryti 20 procentų mokėjimo grynaisiais gali būti valdytas vyriausybės programos kryptimi. Kaip pavyzdys, pirkėjai su kredito daugybe 500s ar kas gali tiktai padaryti 10 procentų mokėjimas grynaisiais buvo vertintas FHA paskoloms. Nors paskolos gavėjas yra vertintas, tačiau, programa dažnai turi didesnę palūkanų normą ir reikalingas dviejų paskolos draudimo formų.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.