Žvilgsnis į prieš sprendimo finansavimą

parašė , 2014-06-05 07:58

Prieš sprendimo paskolą yra tik vienas iš dviejų teisėto finansavimo pasirinkimo, pasiekiamo asmeniui, kuris registravo atvejį tam, kad reikalautų pakenkimų, kuriuose grynųjų pinigų pažanga bus duota kaip rūšis ne kreipimosi pagalbos paskolos, kurios kiekis bus nustatytas pagrįstas privalumais ir laukiančio sprendimo atvejo jėga. Net nepaisant to, kad nuosprendžio ar sprendimo kiekis nėra taip didelis kaip, kas anksčiau laukiama, atmokėjimo kiekis, bet kokiame pavyzdyje, niekada neviršis akcijos nukentėjusiojo, kaip nustatytas teismo valdymo.

Prieš sprendimą finansavimas normaliai apims pažangos finansavimą paskolos laukiančiam sprendimo bylos atvejui, o ne teisėtų mokesčių įsigijimą, kai tik sprendimas buvo pasiektas. Palyginti su tradicinėmis paskolų rūšimis, pavojus, kuris yra apimtas šitų paskolų tipų yra daug aukštesnis
Tokiu būdu, kai palankus valdymas yra duotas už ieškovą, skolintojas gali laukti aukštesnio investicijos sugrįžimo.

Kaip Tai Dirba?

Ieškovas, kuris teisėtai registravo jo atvejį pakenkimams teismuose, ir kas yra baisiame finansinės pagalbos reikalingume, susisieks su bylos sprendimo paskolos kompanija, kuris taip pat kartais siūlytas jo advokato. Patvirtinti ir patvirtinti informaciją, duotą ieškovo, prieš sprendimo finansavimo kompanijas, susisieks su teisininku, kuris yra atsakingas atvejo po ranka. Priklausomai nuo duotos informacijos, kompanija analizuos kreditai nuo 18 metu visą vertę sprendimo ir galimybę gauti sėkmingą nuosprendį. Po kurio, pagrįstas jų įvertinimu, grynųjų pinigų pažanga (ar trūkumas jo) bus pasiūlyta asmeniui, kuris išlaikė sužalojimus. Kai tik atvejis yra išspręstas, visa vertė paskolos plius papildomi mokesčiai bus užmokėta skolininko teisėtai finansavimo kompanijai.

Daugeliu atvejų prieš sprendimo finansavimą, paskutinio nuosprendžio kreditas internetu atvykimas gali paimti kelis metus, kurie gali iš esmės sumažinti kiekį, kurį kompanija gali duoti ieškovui. Svarbu turėti galvoje, kad šitas bylos paskolos objektas turi labai griežtus nurodymus; jie vargiai aprūpins fondus ieškovams, kurie neturi gerų ir stiprių atvejų, kurie pateisina didelį kiekį, kuris yra aukštinamas jiems.

Lupikiški Sandoriai

Kad išvengtų laikymas, kad paskola yra lupikiška, finansuodama atvykstantis iš šitų sprendimo paskolų nevadina "paskolomis" griežta prasme. Vietoj to, kompanijos apibūdina juos kaip "rizikos kapitalą", "investicijas", ar "grynųjų pinigų avansus". Būkite apdairus fakto, kad ne kiekviena valstybė Jungtinėse Valstijose leidžia naudojimą sistemos, kuri yra apimta šitų sprendimo paskolų. Pavyzdžiui, teismai Ohaje draudžia šitas bylos paskolas, kadangi jie sako, kad toks finansavimas gali paruošti dirvą kliūčiai anksčiau tikro atvejo sprendimo.

Teismas, jo sprendimo pateisinime, pateikė pavyzdžius, kai ieškovą palieka be pasirinkimo, bet užmokėti visą kiekį, kurį jis įsigijo nuo atvejo finansavimo kompanijai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.