24 plius pažangios studijavimo paskolos

parašė , 2016-05-17 23:21

2013 Jungtinės Karalystės Vyriausybė įvedė naują paskolą žmonėms metų 24 ar ar persikvalifikuoti naujai karjerai ar pagerinti jų egzistuojančią perspektyvą daryti karjerą. Paskelbtas, kadangi 24 Plius Pažangus Studijavimas paskolos žmonių, siekiančių iš naujo įeiti į išsimokslinimą, gali dabar kreiptis dėl finansinės pagalbos, mokančios už kvalifikacijas per Jungtinę Karalystę, prasidedančią rugpjūtį.

Šviesoje Kanclerio biudžeto, kuris buvo transliuotas milijonams žiūrovų 2013 m. kovo 20-ąją naujos paskolos atrodo kaip, kad jie galėjo būti didelėmis žiniomis ir pramonei, bedarbiams ir ekonomikai. Su maždaug 2.52 milijonais (Įstaiga Nacionalinei Statistikai, nemokamas kreditas 2013 m. kovo) be darbo Jungtinėje Karalystėje, šitos paskolos atrodo, kad jie galėjo būti realistiniu būdu perkvalifikuoti, užpildyti įgūdžių tarpus ir sugrąžinti žmones dirbti

24 Plius Pažangus Paskolų Studijavimas buvo įvesti, kad garantuotų, kad kiekvienas turi galimybę mokytis, prie aprūpindamas paskolą, kad apimtų kurso mokesčius už mokslą. Potencialūs studentai turi kreiptis dėl paskolos savarankiškai tačiau, jie suras, kad įstaiga, valdanti kursą, bus pasiekiama, kad pasiūlytų palaikymą visur procese.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žmonės, kurie ruošiasi paskolai neturi užmokėti niekam viršuje priekio kurso mokesčiams, ar net sumokėti kažką iki 2016 m. balandžio ar kol jie uždirba daugiau kaip 21.000£ per metus. Vyriausybė net nuėjo vienas žingsnis toliau vartojant paskolą, kad progresuotų studentai per lygmenį 4 kvalifikacija sms paskola tiesiai per studentui, pasiekiančiam laipsnį.

To pavyzdys yra nacionalinė Prieiga prie Aukštojo išsilavinimo kurso, kurį jūs galite surasti tolimesnėje Išsimokslinimo kolegijoje šalyje. Iš esmės, jei studentas turėjo išimti 24 Plius Pažangus Studijavimas Paskolos ir užbaigti šią kvalifikaciją ir paskui progresuoti ant užbaigti Aukštąjį išsilavinimą / universitetas Lygmens programa, paskolos internetu jie neturės sumokėti Tolimesnės Išsimokslinimo paskolos apskritai.

Tai truputis padvigubina galąstą kardą, bet tiems žmonėms, kurie yra iš tikrųjų motyvuoti į gerinimą savarankiškai, tai realistinis ir pasiekiama. Kadangi tai stovi, nors jūs neturėtumėte sumokėti pradinės paskolos, jūs turėsite išimti tolimesnę studentų paskolą, kad užmokėtumėte mokymą ant laipsnio lygmens kurso. Su vidutiniu laipsniu, imančiu trejus metus, kad užbaigtų moksleivius, galėjo atsidurti su skola, kuri sėdi kur nors tarp 18.000£ ir 27.000£.

Pagrindiniai faktai apie 24 Plius Pažangus Paskolos atmokėjimo Studijavimas:

Atmokėjimas tiktai prasidės, kai tik jūs baigėte savo kvalifikaciją ir uždirbate daugiau kaip 21.000£ per metus

Paskolų atmokėjimas yra per mokesčių sistemą; pirmas atmokėjimas pradeda 2016 m. balandžio pagal pakeitimus JAM atmokėjimą

Palūkanas įkraus Mažmeninių kainų indekse RPI+3 % per periodą studijavimo, ir iki balandžio po to, kai jūs paliksite kursą

Nuo balandžio po to, kai jūs baigiate kurso atmokėjimą yra iš 9 % pajamų virš £21.000 – nepriklausomai nuo kiekio paskolos, išimtos

Palūkanų normos yra kintamos pagrįstas pajamomis iki maksimumo RPI+3 % pajamoms virš 41.000£

Nepadaryti paskolos balansai bus nurašyti po 30 metų

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šitas atmokėjimas bus sujungtas su pajamomis, o ne paskolos kiekiu, tokiu būdu nepriklausomai nuo to, kiek studentas yra skolingas, užmokesčiai bus tas pats. Jei metinės pajamos nukris žemiau 21.000£ atmokėjimo, sustos ir tiktai iš naujo prasidės, kai pajamos padidėja į daugiau kaip 21.000£ per metus.

Taip, jei jūs esate Jungtinės Karalystės gyventojas metų 24 ar ten esate dabar gyvybingas būdas jums iš naujo įeiti į išsimokslinimą ir grįžti į jūsų svajonių persekiojimą. Galbūt jūs norite valdyti didesnį namą, turėti daugiau vaikų ar norėti antrų namų prie jūros. Persikvalifikuodamas ir įgydamas naujus įgūdžius su 24 Plius Pažangus Paskolos Studijavimas nėra absoliučiai jokios priežasties, kodėl jūs negalite griebtis savo būsimų perspektyvų ir paskatinti savo karjerą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.