Abcs paskolų – gauna geresnį supratimą.

parašė , 2012-10-05 13:14

Kas žinoti anksčiau, negu jūs nueisite paskoloms?

Kol jūs nesunaudojate išteklių, kad padarytumėte virtuvę makeover, ar nupirktumėte tą naują televizijos sistemą, dauguma žmonių negalvoja apie paskolas; kaip jie įvyksta ar kas privalo gauti juos.

Gautos paskolos yra pasiūlytos skolintojų ant draudimo nuo paskolos gavėjo pusės. Šis draudimas yra paprastai formoje saugumo, iškelto, žadėdamas namo skolintojui. Tačiau, paskolos yra taip pat pasiekiamos jūsų mėnesinių pajamų pagrindu, ir tokios asmeninės paskolos nereikalingas jokio saugumo.

Papildomai, paskolos yra skirstytos kategorijomis dviejose kitose grupėse: skelbimas pažinčių skyrelyje ar vartotojas, ir verslas ar komercinės paskolos. Šitos kategorijos yra tuo, kam jie atstovauja, kad būtų, ir jūs galėtumėte norėti žinoti, kodėl tai turi reikšmę išskyrus greita paskola internetu palūkanas statistikos ir ir skolintojui ir paskolos gavėjui
Atsakymas yra dėl vadovaujančių įstatymų, kurie paveikia kiekvieną kategoriją.

Apie paskolas ir skirtumus ten

Daug paskolų yra pastabos, reikšdamos, kad jie yra per aiškų periodą, dažnai trumpas terminas, ir joks užmokestis nėra skolingas, kol komplekto periodas nepraėjo. Tada principas ir palūkanos sutarė, tampa skolingi. Kartais, pastabos gali būti apverstos; daug kaip apvertimas pažymėjimo indėlio banke. Pastabos gali būti gautos ir negarantuotos, ir jie gali būti vartotoju, specifiniu ar komerciniu gamtoje.

Gautos paskolos

Su gauta automobilių paskola, automobilis yra tipiškai saugumas, ir skolintojas laiko turto sulaikymo teisę ant automobilio, laikydamas pavadinimą, kol su paskola saugus kreditas neatsiskaito. Būsto įkeitimas dirba beveik toks pat kelias, bet yra ilgesniam laikui, ir skolintojas laiko patikėtą veiksmą per gyvenimą paskolos, ir paskolos gavėjas laiko garantijos veiksmą; veiksmai yra įrašyti vietiniame testamento patvirtinimo teisme partijų apsaugai ir pranešimo tikslu potencialiems būsimiems skolintojams ar pirkėjams.

Negarantuotos paskolos

Negarantuotos paskolos yra tas pats, kadangi jie rodo; skolintojas neturi nieko, kad iš naujo turėtų jei paskolos gavėjo paskolos internetu nuo 18 metu finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Todėl, negarantuotos paskolos turi didesnę palūkanų normą ir yra duodamos mažiau dažnai, priklausomai nuo paskolos gavėjo kreditingumo. Papildomai, bankroto situacijoje, gauti kreditoriai yra apsaugoti dėl jų kreditoriaus teisės į turtą; negarantuoti kreditoriai neturi jokios apsaugos. Dėl to, dažnai skolintojai paprašys kreditoriaus teisės į turtą kitame turte, tokiame kaip antra turto sulaikymo teisė ant namų tam, kad padarytų verslo paskolą, arba dar skolintojas paprašys laiduotojo, pasirašančiojo kartu su kitais, ir taip toliau.

Paskolos specialiai Jungtinei Karalystei

Amerikiečių verslas ir teisinės sistemos buvo daugiausia gauti iš Anglijos. Dvi šalys dalijasi bendra kalba, su daugmaž panašiomis finansinėmis sistemomis. Paskolos Jungtinėje Karalystėje (Jungtinė Karalystė) yra labai panašios į tuos Jungtinėse Valstijose. Kai kurie iš terminų keičiasi nuo tų JAV kaip įvertinimo mokestis prieš. įvertinimo mokestis, Paskolos Kompensacijos Garantijos Premija prieš Paskolos Draudimą, ankstyvas išpirkimo nubaudimas prieš išankstinio apmokėjimo nubaudimą, ir taip toliau. Terminai yra taip artimi, kad beveik bet kas gali nustatyti tai, ką jie reiškia. Paskolos ir atitinkamos normos nėra labai skirtingos, negu tie JAV Kintamose normose yra nustatyti nuo Banko Anglijos tarifinio atlygio, o ne Federalinės Rezervų Sistemos diskonto normos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.