Aš atplėšti su pavadinimo paskola?.

parašė , 2012-03-06 18:44

ikas. Kaip yra atvejis su mokėjimo dienos paskolomis ir kitais netradicinių paskolų tipais, kai kurie žmonės yra sudominti, kad jie bus atplėšti su pavadinimo paskolomis. Dauguma mūsų išgirdo istorijas apie grobuonišką skolinimą ir pažįsta žmones, kurie buvo užvaldyti skolos. Tai gali net priversti kai kuriuos iš mūsų suabejoti galiojimą visų tipų skolinimosi – tokių kaip mokėjimo dienos paskolos ar pavadinimo paskolos.

Kaip jūs žinote, kad jūs neatplėšti? Ką jūs galite padaryti, kad apsaugotumėte spaustuve save? Pažiūrėkime į atsakymus į šituos klausimus.

Kaip aš Žinau, kad aš Neatplėšti?
Iš pradžių darant verslą su bet kokia kompanija bet kokioje pramonėje, gali būti sudėtinga patikėti jais. Jūs niekada nebuvote ten ir nežinote, kaip doras kompanija yra. Jie gali būti gražiausi, dauguma dorovingų žmonių aplink – ar apgauti menininkus. Kaip jūs žinote, koks verslas jūs turite reikalo su, bet kokiu būdu?

Yra nesąžiningų firmų kiekvienoje pramonėje, ir automobilių pavadinimo dalys internetu paskolos pramonė nėra jokia išimtis. Geriausias būdas žinoti, kad jūs neatplėšti pasiruošia iš anksto. Tyrinėkite kompaniją, kalbėkite su jų darbuotojais ir įsitikinkite, kad jūs esate atsipalaidavęs su jų paslauga.

Paskui, įeikime į didesnę detalę apie tai, ką jūs galite padaryti, kad apsaugotumėte save, gaudamas pavadinimo paskolą.

Ką aš galiu Padaryti, kad Apsaugočiau Mane patį?

Yra keli žingsniai, kad jūs galite paimti, kad įsitikintumėte, kad pavadinimo paskolos kompanija neatplėš jūsų. konfiskuotu automobiliu aukcionas Pirma, imkitės kitų veiksmų anksčiau, negu jūs išsirinksite skolintoją:

• Žr., jei kompanija yra akredituota Geresnio Verslo Biuro. Jei taip, kuris yra ženklas, kad tai yra įstatyminis verslas. Taip pat, apžiūrėkite bet kokius nusiskundimus prieš kompaniją. Papildomai, jūs galite pamatyti, kokio ilgio kompanija buvo versle, kadangi kompanija, kuri buvo aplink valandėlę turbūt turi stiprios paslaugos įrašą. Jūs galite padaryti tai BBB.org.

• Aplankykite internetinius forumus, kad apžiūrėtumėte kitų patirtį su tam tikra kompanija ir užduotumėte jūsų savus klausimus.

• Paklauskite draugų, šeimos narių ir/ar kolegų rekomendacijai. Kai kurie iš jų galbūt panaudojo pavadinimo skolintojus anksčiau ir sugebėti rekomenduoti gerą kompaniją.

• Kalbėkite su komerciniais darbuotojais bet kokioje kompanijoje, kurią jūs svarstote. Jei jie yra draugiški ir informatyvūs, tai yra geras ženklas.

Po to, kai jūs pasirenkate skolintoją, imatės kitų veiksmų:

• Pasiskolinkite tiktai, ko jums reikia. Darbas taip apribos paslėptų mokesčių ir procentinių išmokų kiekį, kad kompanija gali įkrauti.

• Perskaitykite smulkų šriftą. Užduokite bet kokius klausimus, kad jūs turite ir įsitikinate, kad jūs suprantate tai, į ką jūs įeinate.

• Gaukite kopijas kažko, kurį jūs pasirašote. Darbas taip leis jums nurodyti kanceliarinį darbą tuo atveju, jei yra disputas tarp jūsų ir kompanijos. Taip pat, padės jums, jei jūs užbaigsite teisėtame dispute.

• Sumokėkite paskolą pagal sutartį. Jei paskola turi būti užmokėta per 30 dienų, padarykite viską, kas jūs galite, kad atsiskaitytumėte su ja per tą laiką. Jei tai yra per ilgesnį periodą, mokėti tai pagal susitartą sąrašas. Darbas taip apribos palūkanų kiekį, kad jūs baigiate tuo, kad mokate, ir jūs išvengsite iš naujo turėti savo transporto priemonę.

Išvada

Darydamas jūsų namų darbą ir naudodamas kažkokį sveiką protą, jūs galite išvengti būti atplėštas pavadinimo skolintojo. Atsiminkite, tai panašu į bet kokią kitą pramonę ten, kadangi yra dorų ir nesąžiningų firmų kiekviename lauke. Taip, įsitikinkite, kad jūs patikite kompanija, su kuria jūs dirbate, ir daiktai turi nueiti tik puikūs.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.