Bendras įspūdis sba paskolų, pasiekiamų jūsų verslui

parašė , 2013-09-02 14:27

Kas yra SBA?

Mažos įmonės Administracija ar SBA yra agentūra, įsteigta Jungtinių Valstijų vyriausybės, kad paremtų mažas įmones ir verslininkus. Agentūra, suformuota, kad padėtų stiprėti ir palaikyti nacijos ekonomiką, padeda mažai įmonei tapti gyvybinga. Agentūra taip pat padeda žmonėms pradėti naujas firmas. Agentūra taip pat padeda bendruomenėms pagalboje sveikti ekonomiškai po bet kokios katastrofos. paskola bedarbiams Kapitalas, Kontraktai ir patarimas, paprastai žinomas kaip ‘3 Cs’ agentūros, pavaizduoja agentūros veiksmą.

SBA paskolina

Šitos paskolos, duotos bankų ir kitų skolintojų ir, atitinka nurodymus, kurie buvo įkurti SBA. Tokios paskolos paleido kriterijus, ilgesnį atmokėjimo periodą ir žemesnius užmokesčius, kad padėtų mažai įmonei, kurie renkasi tokią finansinę pagalbą
SBA nesigriebia tiesioginio skolinimo ir tiktai duoda garantiją prieš finansinių įsipareigojimų nevykdymą kažkokiai verslo finansinei pagalbai, padarytai, skolindamas įstaigas. Mažos įmonės Administracija tiktai aprūpina Pagalbos nelaimės metu Paskolas greitas kreditas internetu tiesiogiai žmonėms.

SBA Paskolos Programų tipai

7 (a) Paskolos garantijos Programa

Ši programa, suprojektuota specialiai mažiems verslininkams, padeda jiems pradėti verslą ar išplėsti jų egzistuojantį verslą. Maksimalus šios finansinės pagalbos dydis turėjo papratimą būti $2 milijonais, bet kai 2010 Mažų įmonių Darbo įstatymą perdavė, maksimalus dydis buvo padidintas į $5 milijonus. Kapitalui verslui gali padėti verslininkai per bankus ir kitas ne bankininkystės skolinančio įstaigas.

504-pastovi Vertingo dalyko Finansavimo Programa

Ši SBA paskolos programa suteikia firmoms fondus pirkimui ar statybai nekilnojamojo turto ir/ar nupirkti įrangas ar mechanizmus, kurie yra reikalingi verslui. greiti kreditai Pretendentas turės aprūpinti tiktai apytiksliai 10 % visos projektinės kainos tuo metu, kai 50 % turės būti pateikti banko. Patvirtinta Išsivystymo Kompanija per 100 % SBA garantavo, kad skolinis įsipareigojimas finansuos likusius 40 %. Maksimalus šitų paskolų dydis buvo taip pat padidintas nuo $2 milijonų į $5 milijonus, kai 2010 Mažų įmonių Darbo įstatymas įsigaliojo.

Mikropaskolos Programa

Šitas mažas bilieto paskolas pateikia per įvairią nekomercinę mikropaskolą finansinius tarpininkus, kurie dalyvauja šalyje, ir pasiūlymai skolina į verslo problemas, kurios pradeda ar naujai nustatytos. Maksimalus mikropaskolos programos paskolų dydis buvo 35.000$, kuris buvo padidintas į 50.000$ po Mažos įmonės Darbo (2010) įstatymo, buvo priimtas. Paraiškos šitoms paskoloms yra pateiktos vietinei nekomercinei mikropaskolai, finansiniai tarpininkai ir visi sprendimai dėl kredito yra paimti vietiniame lygmenyje, kadangi paskolos dydis yra mažas.

Kitos SBA Paskolos

Kai kurios iš kitų SBA paskolų, kurios yra pasiekiamos yra apačioje.

Katastrofos Paskolos

Katastrofos Pagalbos Paskolos

Ekonominės Sužalojimo Paskolos

Eksporto Pagalbos Paskolos

Eksporto Apyvartinis kapitalas

Eksporto Ekspresas

Tarptautinės prekybos Paskolos

Patyrusios ir Karinės Bendruomenės Paskolos

Karinis Rezervistas Ekonominė Katastrofos Paskola

Patriotas Skubus Pilotas Loan Initiative

Ypatingos Tikslo Paskolos

CAPLines

CAIP – JAV Bendruomenės Reguliavimas ir Investicinė Programa

Teršimo Kontrolės Paskolos

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.