Dažnai užduoti klausimai dėl būsto įkeitimo paskolų – dtn paskola – visi vidaus paskolos tipai.

parašė , 2012-03-11 22:50

ikas. Ką aš turiu žinoti prieš namų pirkimą?

Yra kai kurie patarimai, kurie galėjo išgelbėti jus daug laiko, pinigų ir bėdos.

Suplanuokite priekyje. Nustatykite gerą kreditą ir sutaupykite tiek daug, kiek jūs galite mokėjimui grynaisiais ir baigiamosioms kainoms. Iš anksto pritarkite tinkle anksčiau, negu jūs pradėsite žiūrėti. Ne tiktai nekilnojamojo turto atstovai nori dirbti su ikikompetentingais pirkėjais; jūs turėsite daugiau reklamos paslaugos derėjimosi valdžios ir kraštą per homebuyers, kam iš anksto nepritaria. Nustatykite biudžetą ir laikykitės to. Žinokite tai, ko jūs iš tikrųjų norite namuose. Kaip ilgai jūs gyvensite ten? Jūsų šeima auga? Kas yra mokyklos kaip? Kokio ilgio yra jūsų važinėti? Svarstykite kiekvieną kampą prieš nardymą į. Padarykite protingą pasiūlymą
Kad nustatytumėte teisingą vertę ant namų, paprašykite savo nekilnojamojo turto atstovo santykinės rinkos analizės, įrašančios visas komercines kainas į sąrašą kitų namų kaimynystėje. Pasirinkite savo paskolą (ir savo skolintoją) rūpestingai. Kai kuriems patarimams, žr. klausimą šiame skyriuje apie paskolų palyginimą. Konsultuokitės su savo skolintoju prieš atsiskaitymą su skolomis. Jūs galite ruoštis net su jūsų egzistuojančia skola, ypač jei ji išvaduoja daugiau grynųjų keliones pinigų mokėjimui grynaisiais. Sulaikykite savo dienos darbą. Jei yra karjeros judėjimas jūsų ateityje, padarykite judėjimą po to, kai jūsų paskolai pritaria. Skolintojai yra linkę pritarti stabiliai darbo istorijai. Nekeiskite pinigų aplink. Skolintojas turi patikrinti visus fondų šaltinius. Palikdamas viską, kur tai yra, procesas yra daug lengvesnis ant kiekvieno apimto. Neprisidėkite prie savo skolos. Jei jūs didinate savo skolą, finansuodamas naują automobilį, valtį, baldus ar kitą didelį pirkimą, tai galėjo neleisti jums ruoštis. Laiko parinkimas yra viskas. Jei jūs jau valdote namus, jums, galbūt, reikia parduoti jūsų einamuosius namus, kad ruoštumėtės naujam. Jei jūs nomuojate, tiesiog laikas judėjimas į išperkamosios nuomos galą.

Kiek Namo Gali leisti sau mane? Kiek namo, kurį jūs galite leisti sau priklauso nuo to, kiek grynųjų pinigų jūs galite padėti ir kiek kreditorius paskolins jums. Yra dvi elgesio taisyklės:

Jūs galite leisti sau namus, tai yra iki 2 1/2 kartų jūsų metinės stambios pirmas kreditas nemokamai pajamos.

Jūsų mėnesiniai užmokesčiai (viršininkas ir palūkanos) turi būti 1/4 jūsų stambaus mokesčio, ar jūsų namo paimto mokesčio 1/3.

Mokėjimas grynaisiais ir baigiamosios kainos – kiek grynųjų pinigų jums reikės? Apskritai kalbant, kuo daugiau pinigų jūs padedate, tuo žemiau jūsų paskola. Jūs galite padėti tik 3 % žemyn, priklausomai nuo paskolos, bet jūs turėsite didesnę palūkanų normą. Be to, kažkas, kurį mažiau kaip 20 % žemyn reikalingas, kad jūs užmokėtumėte Privačiam Paskolos Draudimui (PMI), kuris saugo skolintoją, jei jūs negalite padaryti užmokesčių. Taip pat, laukite, kad užmokėsite 3 % 6 % paskolos kiekio kainų uždaryme. Jie yra mokesčiai, reikalingi uždaryti paskolą, apimdami punktus, draudimą, apžiūras ir pavadinimo mokesčius. Kad sutaupytumėte kainų uždarymas, jūs galite paprašyti, kad pardavėjas užmokėtų kai kuriems iš jų, kada skolintojas tiesiog prideda, kad kiekis į kainą namo ir jūs finansuojate juos su paskola. Skolintojas gali taip pat paprašyti, kad jūs turėtumėte dviejų mėnesių paskolos užmokesčius santaupose, kreipdamasis dėl paskolos. Paskola – kiek jūs galite pasiskolinti? Skolintojas pažiūrės į jūsų pajamas ir jūsų egzistuojančią skolą, įvertindamas jūsų paskolos paraišką. Jie naudoja du santykius kaip nurodymus:

Apgyvendinimo išlaidų santykis. Jūsų mėnesinis PITI užmokestis (Viršininkas, Palūkanos, Mokesčiai ir Draudimas) neturi viršyti 28 % jūsų mėnesinių stambių pajamų.

Skolos iki pajamų santykis. Jūsų ilgalaikė skola (bet kokia skola, kuri perims 10 mėnesių, kad apsimokėtų – paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolos, išlaikymas, vaiko palaikymas, kreditinės kortelės) neturi viršyti 36 % jūsų mėnesinių stambių pajamų.

Skolintojai yra labai lankstūs, tačiau. Jie yra tik nurodymai. Jei jūs galite padaryti didelį mokėjimą grynaisiais ar jei jūs mokėjote nuompinigius, tai yra šalia to paties kiekio kaip jūsų pasiūlyta paskola, skolintojas gali palinkti nedaug. Panaudokite mūsų kalkuliatorių, kad pamatytumėte, kaip jūs įtelpate į šituos nurodymus ir sužinoti, kiek namų jūs galite leisti sau.

Kodėl aš turiu Iš naujo finansuoti? Jei jūs turite žemos 30 metų nustatytų palūkanų normą, jūs esate geros būklės. Bet jei bet kuris iš šitų Penkių Priežasčių prisitaiko prie jūsų situacijos, jūs galite norėti ištyrinėti finansavimą iš naujo.

1. Sumažinkite mėnesinius užmokesčius. Jei jūs galite gauti pastovią palūkanų normą, tai žemiau negu toks, kurį jūs šiuo metu turite, jūs galite nuleisti savo mėnesinius užmokesčius.

2. Gaukite grynuosius pinigus iš savo teisingumo. Jei jūs turite pakankamai teisingumo, jūs galite ištraukti grynuosius pinigus, iš naujo finansuodamas. Tik apsispręskite, kiek jūs norite išimti ir padidinti naują paskolą prie to kiekio. Tai yra vienas būdas išleisti pinigus pagrindinėms išlaidoms kaip naminiai pagerinimai ir kolegijos mokymas.

3. Jungiklis nuo reguliuojamo į pastovią palūkanų normą. Jei palūkanų normos didėja, ir jūs norite saugumo pastovios palūkanų normos, ar, jei palūkanų normos nukrito žemiau jūsų einamosios normos, jūs galite iš naujo finansuoti savo reguliuojamą paskolą, kad gautumėte pastovią palūkanų normą, kurios jūs ieškote.

4. Konsoliduokite skolą. Jūs galite iš naujo finansuoti savo paskolą, kad atsiskaitytumėte su skola, taip pat. Tiesiog padidinkite naują paskolos kiekį prie kiekio, kurio jums reikia, ir skolintojas duos jums kad grynieji pinigai, kad atsiskaitytų su kreditoriais. Jūs vis dar įsiskolinsite skolintojui, bet su daug žemesne palūkanų norma – ir tos palūkanos yra neapmokestinamos.

5. Atsiskaitykite su savo paskola greičiau. Jei jūs perjungiate į trumpesnę trukmę ar vykstantį kas dvi savaitės užmokesčio planą, jūs galite atsiskaityti su savo naminiu anksčiau ir sutaupyti su palūkanomis. Ir jei jūsų dabartinių palūkanų norma yra aukštesnė negu nauja norma, mėnesinių užmokesčių skirtumas galbūt nėra taip didelis, kadangi jūs lauktumėte.

Finansavimas iš naujo yra vertas tai? Kainų pinigų finansavimas iš naujo. Kaip naujų namų pirkimas, yra punktų ir mokesčių svarstyti. Paprastai reikia bent jau trejų metų, kad kompensuotų kainas iš naujo finansuoti jūsų paskolą, taip, jei jūs neplanuojate pasilikti, kad ilgai tai nėra ta pinigų verta. Bet jei jūsų palūkanų norma yra aukšta, tai gali būti protinga, kad iš naujo finansuotų į žemesnę palūkanų normą, net jei tai yra trumpam terminui. Jei jūsų paskola turi išankstinio apmokėjimo nubaudimą, tai yra kita kaina, kurią jūs užsitrauksite, jei jūs iš naujo finansuosite.

Panaudokite priežastis virš kaip nurodymus ir nustatykite, ar tikrai finansavimas iš naujo yra teisingas daiktas padaryti. Jūs galite taip pat panaudoti mūsų finansų iš naujo analizės kalkuliatorių, kad padėtumėte jums apsispręsti.

Kas Yra Finansavimo iš naujo Kainos? Yra tuo, ką jūs galite laukti, kad užmokėsite, kai jūs iš naujo finansuosite:

3-6 procentų Taisyklės Planas užmokėti tarp 3 % ir 6 % naujo paskolos kiekio kiekio (jei nori grynųjų pinigų lauke, paskolos kiekis bus didesnis). Dar kai kurie skolintojai siūlo finansavimą iš naujo be kainų mainais už aukštesnę normą.

Gavimas į Punktų Punktus atlieka didelį vaidmenį tame, kiek jis kainuos, kad iš naujo finansuotų – kuo daugiau punktų jūs mokate, tuo žemiau jūsų palūkanų norma. Punktai yra gera mintis, jei jūs planuojate pasilikti jūsų namuose valandėlę, bet jei jūs judėsite netrukus, jūs turite pabandyti išvengti mokėti punktus apskritai.

Susitarkite dėl Mokesčių Būti agresyvus ir ištirti mokesčius, kuriuos jūsų skolintojas paprašo, kad jūs užmokėtumėte. Jums negali reikėti įvertinimo, ar jūsų paskola iki vertės gali būti tokia, kad jums daugiau nereikia Privataus Paskolos Draudimo. Kartais, jei jūs iš naujo finansuosite su savo einamuoju skolintoju, jiems nereikės kreditingumo ataskaitos. Su mažu tyrinėjimu nuostabu, kiek jūs galite sutaupyti.

Čia, mes paaiškinome skirtingus paskolos finansavimo iš naujo mokesčius.

Taikomasis Mokestis: Tai dengia pradines kainas apdirbti jūsų paskolos paraišką ir tikrinti jūsų kreditą.

Įvertinimo Mokestis: įvertinimas aprūpina apytikrį apskaičiavimą ar nuomonę apie jūsų turto vertę.

Pavadinimo Paieška ir Pavadinimo Draudimas: Pavadinimo Paieška nagrinėja valstybinį archyvą, kad atrastų, jei bet kokia kita partija reikalauja turto nuosavybės. Pavadinimo Draudimas dengia jus, jei koks nors skirtingumas kyla nuosavybėje. (Pavadinimo pakartotinis leidimas gali sutaupyti 70 % per naujos politikos kainą.)

Skolintojo Teisininko Apžvalgos Mokesčiai: bet kokiame šios apimties finansiniame sandoryje, advokato dalyvavimas garantuoja, kad skolintojas nėra teisiškai pažeidžiamas. Šis mokestis yra perduotas jums.

Paskolos Atsiradimo Mokesčiai: Tai yra kaina paskolos paskolos vertinimo ir paruošimo.

Punktai: Jie yra iš esmės finansų kaltinimai, kuriuos kad jūs mokate skolintojui. Vienas punktas lygina 1 % paskolos kiekio (pavyzdžiui, vienas punktas 75.000$ paskoloje yra 750$). Bendras skaičius punktų skolintojo kaltinimai priklauso nuo rinkos sąlygų ir paskolos palūkanų normos.

Išankstinio apmokėjimo Nubaudimas: Kai kurios paskolos reikalingas, kad paskolos gavėjas užmokėtų nubaudimą, jei su paskola atsiskaito prieš tam tikrą laiką. FHA ir VA paskoloms, išleistoms vyriausybės, uždraudžia įkrauti išankstinio apmokėjimo nubaudimą.

Įvairovė: Kiti mokesčiai gali apimti kainas VA paskolos garantijai, FHA įkeičia draudimą, privatų paskolos draudimą, kreditingumo patikrinimus, apžiūras ir kitus mokesčius ir mokesčius.

Kaip Sutaupyti Pinigų Finansavimą iš naujo:

Tyrinėkite visas kainas ir mokesčius.

Nesibijokite derėtis su jūsų skolintoju.

Parduotuvė aplink žemiausioms normoms.

Derinkite aplink savo einamąjį skolintoją žemesnėms normoms su kainomis, kurios yra sumažintos ar atsisakytos.

Kokios Paskolų Rūšys Yra Pasiekiamos?

Pastovios palūkanų normos Paskola – palūkanų normos ir mėnesiniai užmokesčiai lieka nepakitę gyvenimui paskolos Reguliuojamos normos Paskolos – palūkanų normos ir mėnesiniai užmokesčiai gali pakilti ar žemyn, priklausomai nuo rinkos Hibrido Paskolų – kombinacija pastovių ir reguliuojamų paskolų · Kaip jūs apsisprendžiate, kokia paskola yra geriausia? Šitie klausimai gali padėti.

Kiek grynųjų pinigų jūs turite mokėjimui grynaisiais? Kas gali leisti sau jus mėnesiniuose užmokesčiuose? Kaip jūsų finansinė padėtis galėtų pasikeisti artimoje ateityje ir už? Kaip ilgai jūs ketinate sulaikyti šį namą? Kaip patogus jūs būtumėte su jūsų mėnesinio užmokesčių didėjimo galimybe?

Kas yra Pastovios palūkanų normos Paskola? Tai labiausiai paplitę paskolos susitarimas JAV. Su pastovios palūkanų normos paskola paskolos viršininkas ir palūkanos yra amortizuoti, ar išplėsti vienodai, per paskolos gyvenimą, duodami jus numatomas mėnesinis užmokestis.

Viršutinė pusė yra, jei normos yra žemos, jūs galite uždaryti kol 30 metų ir apsaugoti save prieš augančias normas. Tačiau, jei normos nukrinta, jūs negalite pakeisti savo normos, iš naujo nefinansuodamas paskolos, ir tai galėtų kainuoti pinigus.

30 metų Pastovios palūkanų normos Paskola, populiariausias ir lengviausias ruoštis, duos jums žemiausią užmokestį. Bet jūs galite taip pat gauti 20-, 15-ir net 10 metų pastovios palūkanų normos paskolą, jei jūs norite sutaupyti palūkanas ir atsiskaityti su jūsų namais greičiau.

Kas yra Reguliuojama Normos Paskola? Su Reguliuojamos normos Paskolomis (RANKOS) palūkanų normos yra surištos tiesiogiai ekonomika, tokiu būdu jūsų mėnesinis užmokestis galėjo pakilti ar nukritimas. Kadangi jūs iš esmės dalijatės rinkos pavojais su skolintoju, jums išmoka kompensaciją su įžangine norma, kuri yra žemesnė negu einanti pastovi palūkanų norma.

Kaip dažnai palūkanų norma keičiasi? Tai priklauso paskoloje. Pakeitimai gali įvykti kas šešis mėnesius, kasmet, vieną kartą kas trejus metus ar kad ir kada paskola diktuoja.

Kiek mano norma gali pasikeisti? Jūsų RANKA nustatys procentinio dydžio kepurę per kiekvieną reguliavimo periodą, kas reiškia, kad jūsų palūkanos galbūt nepadidina be to procentinio punkto. Jei rinka laikosi pastovus, negali būti jokio padidėjimo apskritai. Jūs galite net pamatyti savo užmokesčio mažėjimą, jei palūkanų normos krinta.

Kaip pakeitimai yra nustatyti? Kiekviena RANKOS paskola yra surišta finansų rinkos indeksu, tokiu kaip kompaktiniai diskai, T-sąskaitos ar LIBOR normos. Jūsų norma yra nustatyta, pridėdama papildomą procentinį dydį (žinomas kaip riba) į to indekso normą. Kai indekso kilimai ar nukritimai, jūsų normos kilimai ar nukritimai su tuo.

Yra ribos iki to, kiek palūkanų mane apkaltins? Taip. Tai kvietė lubas, ar visą gyvenimą trunkančią kepurę. Tai yra garantija, kad jūsų palūkanų norma niekada neviršis pažymėto procentinio dydžio., Pavyzdžiui, jei jūsų įžanginė norma būtų 5 %, ir jūs turite visą gyvenimą trunkančią 6 % normos kepurę (reikšmė, kad jūsų palūkanų norma negali niekada padidinti daugiau kaip 6 % per paskolos gyvenimą), tada, jūsų lubos būtų 11 %.

Kas yra RANKOS pašalpa?

‘Su žemesne pradine palūkanų norma (paprastai 2 % į 3 % žemiau negu pastovios palūkanų normos paskolos), kvalifikavimas yra lengvesnis, ir užmokesčiai yra labiau valdomi pirmiausia.’ Jūs galite ruoštis didesnei paskolai, negu jūs būtumėte su pastovios palūkanų normos paskola. ‘Jei jūs tiktai planuojate pasilikti trumpas laiko tarpas, palūkanų norma tikėtina pasiliks žemesnė negu ta pastovios palūkanų normos paskolos. ‘Jei jūs laukiate reguliaraus mokesčio padidėjimo, kuris apimtų padidėjimą su jūsų palūkanomis, ar jei jūs manote, kad palūkanų normos nukris, RANKA galėtų būti išmintingesniu pasirinkimu. · keli perspėjimo žodžiai:

Neigiamas Skolos išmokėjimas – Tai vyksta, kai skolintojas leidžia jums padaryti užmokestį, kuris nedengia viršininko ir palūkanų kainos. Laikrodis tam, tai gali būti panaudojama kaip pagunda, kad gautų jus į namus su žemų pradinių užmokesčių pažadu. Ar, skolintojas gali duoti jums užmokesčio kepurę vietoj normos kepurės. Šiame paskolos susitarime, jei palūkanų normos didėja, jūsų mėnesiniai užmokesčiai galėtų pasilikti, tą patį – bet didesnės palūkanos vis dar įkraus į jūsų paskolą, prisidėdamas prie jo, užuot mažinęs jį. Bet kuriuo atveju, jei jūs pasirodysite su neigiama skolos išmokėjimo RANKA, jūs prisidėsite prie savo skolos.

Nukainotos palūkanų normos – Kartais skolintojas reklamuos neįprastai žemą pradinę normą. Tai yra nukainota norma, ir tai yra iš esmės rinkodaros įrankis. Jei jūsų RANKA siūlo nukainotą palūkanų normą, jūs esate įsitikinęs, kad pamatysite padidėjimą savo kitame reguliavimo periode, net jei palūkanų normos nesikeičia.

Kas yra VA Paskola? Valdytas Veteranų Reikalų Skyriaus, šitos ypatingos paskolos daro apgyvendinimą įperkamą JAV veteranams. Vertinti jus turi būti veteranu, rezervistu, ant aktyvios pareigos, ar išgyvenančio sutuoktinio veterano su 100 % teise.

VA paskola yra tiesiog pastovios palūkanų normos paskola su labai konkurencinga palūkanų norma. Kompetentingi pirkėjai gali taip pat panaudoti VA paskolą, kad nupirktų namus be pinigų žemyn, jokių grynųjų pinigų atsargų, jokio taikomojo mokesčio ir pažemintų baigiamųjų kainų. Kai kurios valstybės leidžia VA paskolą tam, kad iš naujo finansuotų be to.

Daugeliui skolintojų pritaria, kad pasielgtų su VA paskolomis. Jūsų VA regioninė įstaiga gali pasakyti jums, jei jūs esate vertintas.

Kas yra FHA Paskola? FHA paskolos yra suprojektuotos, kad padarytų apgyvendinimą įperkamesnį pirmą laiką naminiai pirkėjai ir tie su žemai, kad sumažintų pajamas.

Abu taisė – ir reguliuojama norma, FHA paskolos yra pasiekiamos, ir daugumoje valstybių, FHA paskola gali būti panaudota tam, kad iš naujo finansuotų. Skirtumas yra, jie yra apdrausti JAV Skyriaus Gyvenamųjų namų rajono ir Miesto plėtros (HUD). Su FHA Draudimu, tinkami pirkėjai gali padėti tik 3 % FHA įvertinimo vertės ar pirkimo kainos, kad ir koks yra žemesnis. Besiruošiantys standartai nėra kaip griežtas, ir normos yra truputį geresnės negu su tradicinėmis paskolomis.

Konvertuojamos RANKOS Kai kurios reguliuojamos normos paskolos leidžia jums paversti į pastovią palūkanų normą tam tikrais apibrėžtais laikais. Tai švelnina dalį pavojaus svyruoti palūkanų normos, bet bus esminis mokestis, kad padarytų tai. Ir jūsų nauja pastovi palūkanų norma gali būti aukštesnė negu einanti pastovi palūkanų norma.

Dviejų žingsnių Paskolos Tai yra RANKA, kuri tiktai prisitaiko vieną kartą penkerius ar septynerius metus, paskui lieka pastovios paskolos trukmei. Ne tiktai jūs turėsite naudos iš žemesnės normos pirmus kelis metus, bet nauja pastovi palūkanų norma negali padidėti daugiau kaip 6 %. Tai gali net būti žemiau, priklausomai nuo rinkos sąlygų. Kita vertus, jūs taip pat rizikuojate derinimo į daug aukštesnę normą.

Konvertuojamos Paskolos Kitas RANKOS pasirinkimas, konvertuojama paskola siūlo pastovią palūkanų normą pirmiems trims, penkeri ar septyneri metai tada perjungia į tradicinę RANKĄ, kuri svyruoja su rinka. Jei jūs smarkiai manote, kad palūkanų normos nukris, konvertuojama paskola galėtų būti protingu judėjimu.

Baliono Paskolos Šitos trumpalaikės paskolos prasideda nuo žemų, pastovių užmokesčių. Tada, penki, septyneri ar dešimt metų vienas didelis užmokestis (balionas) visam likusiam viršininkui yra skolingas. Tuo metu, kai tai taupo pinigus viršuje, priekis, pasiūlydamas didelį užmokestį paskolos pabaigoje gali būti sudėtingas. Kai kurie skolintojai leis jums iš naujo finansuoti tą užmokestį, bet keli nebus, taip būti įsitikinę, kad jūs žinote tai, ką jūs įdedateį.

Diplomuota Užmokesčio Paskola (GPM) Su GPM, kurį jūs mokate mažesniems užmokesčiams, kurie palaipsniui didėja ir nusistovi po apytiksliai penkerių metų. Žemesni užmokesčiai gali padaryti tai galima jums, kad suteiktų didesnius namus, bet jie bus užmokesčiai tik palūkanoms, pridėdami nieko prie viršininko. Tai galėjo padėti jus į neigiamą skolos išmokėjimo situaciją.

Kaip aš galiu sutaupyti ant Pastovios palūkanų normos Paskolos? Trumpalaikės Paskolos Jūs neturite finansuoti savo namų 30 metų. Suteiktas, užmokesčiai bus žemesni, bet jūs mokėsite jiems ilgiau. Jūs galėjote, vietoj to, pasirinkti laiko 20, 15 ar net 10 metų, atsiskaityti su savo namais greičiau ir sutaupyti su palūkanomis.

Be to, skolintojai siūlo daug patrauklesnes palūkanų normas su trumpalaikėmis paskolomis, tokiu būdu jūsų užmokesčiai galbūt nėra tiek daug, kiek jūs galvotumėte.

Stalas apačioje rodo jums palūkanų santaupas 100.000$ paskoloje dėl 8.5 % palūkanų:

30 jūsų

768,91$

176.808,95$

20 jūsų

867,83$

108.277,58$

15 jūsų

984,74$

77.253,12$

Mokėdamas 215,83$ daugiau mėnuo ant 15 metų paskolos, jūs sutaupytumėte 99.555,83$ su palūkanomis per 30 metų paskolą – ir valdytumėte namą puse laikas.

Kas Nustato Paskolos Kainą? Yra penki faktoriai, kurie nustato galutinę paskolos kainą.

Viršininkas, ar paskolos kiekis, yra bendroji suma, kurią jūs skolinatės (pirkimo kaina minus jūsų mokėjimas grynaisiais).

Palūkanų norma prisideda žymiai prie jūsų paskolos kainos. Taisytas ar reguliuojamas, palūkanos, užmokėtos paskolos pabaigoje, gali viršyti originalią namų kainą savarankiškai., Pavyzdžiui, 100.000$ paskolos balansas 8.5 % 30 metų kainuos jums 277.000$ artėjant laikui, kai paskola yra atsistatydinta.

Paskolos trukmė yra laikotarpis, kol su paskola neatsiskaito. Ilgesnis laikas reiškia daugiau palūkanų ir aukščiau kainos.

Punktai yra palūkanos, užmokėtos paskoloje, ir jie yra tiktai laisvai pasirenkami. Jūs mokate punktus uždaryme, jei jūs norite sumažinti palūkanų normą ir padaryti jūsų mėnesinius užmokesčius mažesnius. Vienas punktas lygina vieną procentą paskolos kiekio.

Mokesčiai yra užmokėti skolintojui uždaryme, kad apimtų kainas ruošti paskolą. Jie gali keistis pagal tai, kur jūs gyvenate ir kokią paskolą jūs gaunate.

Tuo metu, kai punktai ir mokesčiai nėra finansuoti, jie vis dar prisideda prie paskolos kainos.

Kas Privati Paskola yra Draudimas?

Privatus Paskolos Draudimas, ar PMI, yra draudimas, nupirktas pirkėjo, kad apsaugotų skolintoją tuo atveju, jei pirkėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje. PMI yra apskritai taikomas, kai jūs padedate mažiau kaip 20 % namų pirkimo kainos. Priežastis yra tai:

Su 20 % žemyn, jus laiko žemu pavojumi. Net jei jūs neįvykdysite įsipareigojimų, skolintojas turbūt išeis priekyje todėl, kad jie tiktai paskolino 80 % namų vertės, ir jie gali turbūt kompensuoti bent jau, kad kiekis, kai jie parduoda pašalintą turtą.

Bet su 5 % ar 10 % žemyn, skolintojas daug daugiau investavo kapitalą į paskolą ir jei jūs neįvykdysite įsipareigojimų, jie beveik tikrai praras pinigus. Tai yra, kodėl skolintojai reikalingas, kad pirkėjai nupirktų PMI, jei jie padeda mažiau kaip 20 %. Tai yra draudimas, kad, nesvarbu kas vyksta, skolintojas kompensuos jo investiciją.

Kaip daro PMI padidėjimą jūsų pirkimo galia? Paprasčiausiuose terminuose, PMI leidžia jums padėti mažiau pinigų, ir pašalpa yra sekančiai:

Jūs galite perskaityti visą straipsnį:

[>

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.