Jūs galite gauti tikrą paskolą atsiskaityti su mokėjimo dienos paskolomis?

parašė , 2012-02-10 23:03

Retai patariama siekti tolimesnio kredito, kad atsiskaitytų su egzistuojančiomis skolomis; tai yra, jei jūs negalite gauti žemesnės palūkanų spauda ar labiau palankių sąlygų normos. Didžiojoje dalyje situacijų gali taip pat pasirodyti, tai nepaprastai sudėtinga, ypač jei jūs neturite ypač stipraus kredito reitingo. Tačiau, nepaisant to, bet kam su mokėjimo dienos paskola vis dar galima panaudoti tradicinę asmeninę paskolą, kad grąžintų tai šiek tiek anksčiau.

Taip, kaip tai dirbtų?

Labiausiai tikėtinas scenarijus yra, kad jūs pasirodėte beviltiškame reikalingume grynųjų pinigų ir neturite laiko laukti sprendimo nuo banko. Kadangi mokėjimo dienos paskolos yra dažnai apdirbamos po mažiau kaip valandos, jūs galite gauti greitą atsakymą ir turėti pinigus, paruoštus išleisti prie žaidimo pabaigos tą dieną
Iš esmės tai yra noriau pasiekiama forma kredito, kuris yra, kodėl daugelis nusprendžia pasiskolinti nuo trumpalaikių skolintojų.

Kas yra tikėtinos svarstomos problemos?

Kad ir kada jūs išimate paskolą ar bet kokią kitą kredito formą, ta informacija pasidalins tarp visų skolintojų ir turi rodyti ant jūsų kredito reitingo. Kaip toks, jei jūs neseniai išėmėte vienas ir paskui siekiate šalutinės paskolos kitur, tai galėtų padaryti tai labai sudėtinga padaryti taip. domenai Iš tikrųjų, jei jūsų istorija nėra švari, ir jūs neturite skolų ant parduotuvės ar kreditinių kortelių taip pat kaip didelių banko kredito perviršių, gali net pasirodyti, tai neįmanoma.

Bankai neskolina niekam šiomis dienomis. Nuo finansinio žlugimo 2008, apribojimai buvo padėti į vietą, kad garantuotų, kad ir skolintojas, ir paskolos gavėjas yra geriau apsaugoti nuo beviltiškos skolos. Tai reiškia, kad jie suvaržė, kas turi teisę gauti pinigus nepaprastai ir įgyvendino griežtesnes taisykles plastikiniai langai kainos sutrukdyti padarymui tų pačių klaidų kaip tie praeityje.

Visa tai dirba prieš bet ką, kas nori gauti paskolą apimti jų nepadarytą mokėjimo dienos paskolą, kadangi skolintoją padarys žinantį, kad jūs turite šią nesumokėtą skolą ir visada sugebėsite apžiūrėti, kaip nesenas paraiška buvo. Jei jūs pateiksite paraišką, kad padidintumėte jūsų kredito perviršį ar gautumėte naują kreditinę kortelę ir būsite atmestas, kompanija dažnai rekomenduos, kad jūs lauktumėte tarp 3 ir 6 mėnesių prieš pakartotinį kreipimąsi. Paprasta to priežastis yra, kuriame kiekviena paraiška apima kreditingumo patikrinimą, ir atmetimas nuolatos pasirodys ant to per trumpą periodą, kuris dirbs prieš jus.

Todėl, visiškai įmanoma, kad panašus principas būtų pritaikytas bankų situacijose, kur jūs sėkmingai padidinote savo kreditą ar išėmėte paskolą kitur. Paraiška ir pritarimas pasirodytų jūsų kreditingumo ataskaitos viduje, padėdami valdyti sprendimą kitų skolintojų ateityje. Todėl tolimesni fondai gali būti sudėtingi įsigyti, greitu laiku bent jau.

Taip, kas yra pašalpa?

Jei jūs turėjote būti priimtas asmeninei paskolai ir naudojate kai kuriuos iš tų pinigų, kad atsilygintumėte, jūsų mokėjimo diena skolina anksti, jūs galėjote baigti tuo, kad taupėte kelis svarus. Tačiau, tiktai tikėtina pasirodys, tai bus nepaprastai naudinga, jei originali mokėjimo dienos paskola turi palūkanas, kurias įkrauna diena, o ne su pastovia palūkanų norma. Kaip toks, tai neturėtų reikšmės, jei jūs atsiskaitytumėte su tuo anksti ar laiku, nors tai, žinoma, palengvintų tam tikrą skolą.

Taip, rinktinėmis aplinkybėmis, gali būti galima gauti reguliarią paskolą grąžinti mokėjimo dienos paskolą, bet apskritai būtų patariama išsirinkti vienas ar kitas. Mokėjimo dienos paskolos yra griežtai trumpalaikiams sprendimams, kol dėl jūsų standartinės banko paskolos turi tiktai kreiptis situacijose, kur jums reikia reikšmingo kiekio, bet norite skleisti atmokėjimą daugiau kaip daug mėnesių.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.