Jūs turite ko pasirašyti kažkieno studentų paskolose?

parašė , 2011-11-04 07:29

Skirtingai nuo kitų vartotojo skolos formų, studentų paskolos gauna ypatingą apsaugą po einamaisiais įstatymais nuo kolekcijos į bankrotą. Šis specialus statusas prisitaiko ne tiktai prie pirminio paskolos gavėjo (studentas) verslo dovanos bet taip pat ir prie bet kokio pasirašančiojo kartu su kitais paskoloje.

Studentų paskolos yra vienas iš kiečiausių skolos tipų drebėti. Einamasis JAV bankroto įstatymas leidžia teismui paleisti šitas paskolas bankrote tiktai siauriausiomis aplinkybėmis. Iš tikrųjų, teisiniai reikalavimai tam, kad paleistų išsimokslinimo paskolas yra taip grėsmingi, kad susitiktų, kad daugumos bankroto teisininkų vengia studentų paskolos atvejų apskritai.
Kadangi tiek nedaug paskolos paskolos gavėjų ruošiasi bankroto svetainiu talpinimas pigiau paleidimui po įstatymu, paskolos skolos didžiąją daugumą neša, kol paskolos gavėjas negrąžina paskolos ar miršta – nors kai kurios nefederalinės studentų paskolos net išgyvena mirtį, perduodamos skolą paskolos gavėjo pasirašančiajam kartu su kitais.

Pasirašančiojo kartu su kitais Reikalavimai Studentų Paskolų

Labiausiai vyriausybės išleistos studentų paskolos nereikalingas pasirašančiojo kartu su kitais. Federalinės Stafford studento paskolos ir Perkins studentų paskolos yra apdovanotos studentams be kreditingumo patikrinimo ar pasirašančiajam kartu su kitais. Viena išimtis būtų federalinis Grad PLIUS paskolos, kurios yra kreditu pagrįstos absolvento paskolos.

Federalinis PLIUS paskolos tėvams yra taip pat kreditu pagrįsti ir, tam tikrais atvejais, gali reikalingas, kad pasirašantysis kartu su kitais tėvams sugebėtų išimti paskolą. Tačiau, kredito reikalavimai federalinis PLIUS tėvų paskolos ir federaliniam Grad PLIUS studentų paskolos yra daug mažiau griežti negu kredito reikalavimai nefederalinėms privačioms studentų paskoloms.

Privačios studentų paskolos yra kreditu pagrįstos paskolos, išleistos privačių skolintojų ar bankų. Po einamaisiais verslo dovanos kredito kriterijais, dauguma studentų, kurie tipiškai truputį ar nieko nenustatydavo kredito istorijos, reikalingas pasirašančiojo kartu su kitais, kad ruoštųsi privačiai studentų paskolai.

Tipiškai, pasirašantysis kartu su kitais yra giminaitis, kuris sutinka užmokėti bet kokių ko pasirašytų paskolų balansą, jei studentas nepajėgia grąžinti paskolą, nors baidares ula šeimos santykis nėra reikalavimas. Studentas gali turėti nesusijusį pasirašantįjį kartu su kitais.

Federalinės Studentų Paskolos prieš Privačias Studentų Paskolas

Vyriausybės palaikytos federalinės studentų paskolos atvyksta su tam tikru užmokesčio atidėliojimu ir paskolos atleidimo pašalpa. Paskolos gavėjai, kurie turi sunkumą, darydami jų mėnesinius paskolos užmokesčius gali turėti teisę iki trejų metų užmokesčio atidėliojimo dėl ekonominio sunkumo, greta papildomų trejų metų pakantumo, per kurį palūkanos tęsia susikaupti, bet jokie užmokesčiai nebūtų skolingi.

Paskolos gavėjams, kurie yra ant vyriausybės pajamomis pagrįsto atmokėjimo plano, bet kokios nepadarytos federalinės kolegijos paskolos gali būti paleistos anksčiau pilno atmokėjimo, jei paskolos gavėjas padarė ją ar jo mėnesinius paskolos užmokesčius 25 metus. Paskolos gavėjai, kurie eina, kad dirbtų vyriausybėje ar visuomeniniame sektoriuje gali turėti savo federalines kolegijos paskolas, atleistas po 10 metų.

Federalinės lankstinukai kolegijos paskolos gali taip pat būti atleistos atveju, paskolos gavėjas miršta ar tampa ilgam invalidu.

Nefederalinės privačios studentų paskolos, antra, neprivalo siūlyti bet kuriam iš jų užmokesčio atidėliojimą ar paleidimo sąlygas. Tai yra dėl skolintojo taktiškumo, ar pasiūlyti kovojančiam atidėtam paskolos gavėjui ar nuleisti mėnesinius paskolos užmokesčius ir net ar paleisti privačią studentų paskolą ant paskolos gavėjo mirties ar nuolatinio nedarbingumo.

Be bet kokio ypatingo atleidimo nuo skolintojo, privačios studentų paskolos apskritai liks atmokėjime, kol pastaba nebus patenkinta ar nurašyta kaip finansinių įsipareigojimų nevykdymas, nesvarbu kaip ilgai atmokėjimo procesas ima.

Teisėta Reikšmė Ko pasirašymo Studentų Paskolose

Paskolos pasirašantysis kartu su kitais turi vis dėlto teisėtas pareigas kaip pirminis paskolos paskolos gavėjas ir turi teisinę pareigą grąžinti paskolos skolą pagal tuos pačius terminus kaip pirminis paskolos gavėjas. Pasirašantysis kartu su kitais yra iš tikrųjų ko paskolos gavėjas ir yra lygiai atsakingas už ko pasirašytų paskolų grąžinimą.

Deja, per didelis skaičius ko paskolos gavėjų supranta šią tiesą labai vėlai žaidime.

Jei jūs ko pasirašėte kažkieno paskolose, ir jūsų pirminis paskolos gavėjas daro visą iš jos ar jo užmokesčių paskoloje laiku ir kaip planuotas, jūs negalite niekada gauti žinių iš skolintojo. Jei jūsų pirminis paskolos gavėjas pradės trūkstamus užmokesčius ar užmokesčio mokėjimo terminas, tačiau, skolintojas susisieks su jumis.

Normaliai, artėjant laikui, kai skolintojas susisiekia su jumis, paskola, kurią jūs ko pasirašėte yra jau praleista, ir jūsų kredito reitingas galbūt jau paėmė smūgį.

Turėkite galvoje, taip pat, kad bet kokios teisėtos priemonės, kurias skolintojas turi jo dispozicijoje tam, kad persekiotų paskolos skolą gali taip pat būti pritaikytos pasirašančiajam kartu su kitais. Šitos teisėtos priemonės apima užduotį nusikaltusio paskolos pranešimo skolos išieškojimo paslaugai ir galimam teismo veiksmui. Nusikaltusioms federalinėms išsimokslinimo paskoloms, vyriausybė gali siekti puošti jūsų darbo užmokestį ar užgrobti bet kokį pajamų mokesčio apmokėjimą, jūs turite jūsų kelio atvykimą.

Be to, nusikalstamumas ar finansinių įsipareigojimų nevykdymas bet kokiose paskolose, kuriose jūs ko pasirašėte pasirodys ant jūsų savos kreditingumo ataskaitos su tokiu pat nepalankūs padariniai kaip ant pirminio paskolos gavėjo kreditingumo ataskaitos. Skola nuo bet kokių ko pasirašytų paskolų taip pat pasiliks ant jūsų kreditingumo ataskaitos kaip atverstas įsipareigojimas, kol skola nebus grąžinta (ar nurašyta atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo).

4 Patarimai Saugojimui Savarankiškai kaip Pasirašantysis kartu su kitais Studentų Paskoloje

Tokiu būdu jūs turite ko pasirašyti studentų paskoloje? Jūs negalite niekada numatyti ateities, ir nelaimingos aplinkybės gali nuleisti nuo bėgių net geriausią-intentioned ir atsakingą studentų paskolos gavėją.

Jei jūs tikrai nusprendžiate ko pasirašyti paskoloje (ar bet kokioje kitoje paskoloje, kai dėl to), įsitikinkite, kad jūs aiškiai suprantate tai, kuo jūsų pareigos yra ir kokiomis aplinkybėmis jūs, kaip būtų laukiama, perimsite pastabą:

1) Turi pastovų supratimą su jūsų pirminiu paskolos gavėju apie atmokėjimo planą – jūs galite net norėti manyti, kad padėjimas į vietą pasirašytos, raštiškos sutarties tarp dviejų jūsų – ir buvimas kontakte su skolintoju įsitikina, kad mėnesiniai paskolos užmokesčiai yra gaunami laiku ir kaip sutartas. Jei jūsų pirminis paskolos gavėjas praleidžia užmokesčio datą, susisiekite su ja ar juo nedelsiant, kad aptartumėte problemą.

2) Darbas su skolintoju, kad garantuotų, kad jūs gaunate kopijas mėnesinių tvirtinimų, ir periodiškai tikrinate jūsų kreditingumo ataskaitą, kad įsitikintumėte jūsų kreditas yra vis dar geroje padėtyje. Taip pat, turėkite galvoje, kad pasirašantysis kartu su kitais nepadarytoje paskoloje būdamas gali sumažinti jūsų visaapimantį kreditingumą kadangi paskolos skola bus apžiūrėta kaip atsakomybė.

3) Jei jūsų pirminis paskolos gavėjas susisieka jums, kad jis ar ji turi sunkumą, darydamas mėnesinius paskolos užmokesčius, susisiekite su skolintoju nedelsiant. Federalinėms kolegijos paskoloms, paklauskite apie savo paskolos atidėliojimą ir pakantumo pasirinkimą. Privačios studentų paskolos apskritai nesiūlo to paties atidėliojimo ir pakantumo pašalpos kaip federalinės studentų paskolos, bet kai kurie privatūs studentų paskolos skolintojai gali norėti aptarti atidėto mokėjimo susitarimą ar alternatyvų užmokesčio planą.

4), Jei jūsų pirminis paskolos gavėjas praleidžia užmokestį ar liaujasi daryti užmokesčius apskritai, bus laukiama, kad jūs perimsite paskolos užmokesčius. Jūs galite turėti teisėtą kreipimąsi pagalbos dėl paskolos gavėjo, bet tie yra atskiri nuo paskolos teisinių pareigų savarankiškai. Skolintojas pasirūpins jumis, kaip pasirašantysis kartu su kitais, kad padarytų mėnesinius paskolos užmokesčius, kol pirminis paskolos gavėjas negalės atnaujinti atsakomybės už užmokesčių sukūrimą jos ar savęs savarankiškai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.