Jūsų vidaus paskolos perdavimas: daiktai svarstyti

parašė , 2014-09-28 07:50

Kai bankas siūlo jums viliojančias palūkanų normas, kurios atrodo geresnės negu bankas, iš kurio jūs šiuo metu padėjote savo vidaus paskolai, jūs galite norėti perleisti paskolą. Bet atsiminkite punktą, kad kiekvienas bankas turi savo savą marketingo strategiją, ir daiktai galbūt nėra tuo, kuo jie atrodo nuo eksterjero. Būtina, kad jūs žinotumėte paskola studentams banko pasiūlymo detales nuodugniai. Yra kitų svarbių daiktų, kad atsižvelgtų negu tik jūsų paskolos palūkanų normos. Sekantis yra daiktai, kad svarstytų, kada jūs perleidžiate savo vidaus paskolą.

Palyginkite Visą Ištekėjimą
Tuo metu, kai naujas bankas gali nupiešti, jūs prie jo pusės, siūlydamas sumažinote EMIs ir ilgindamas jūsų paskolos atmokėjimo laiko tarpą, jūs turite žinoti, kad tai gali greiti kreditai padidinti bendrąją sumą, kurią jūs turite užmokėti gale dėl pastovaus pridėjimo palūkanų normų į jūsų nepadarytą paskolos kiekį. Jei jūsų einamasis EMI yra aukštesnis negu, ką naujas bankas siūlo, jūs turite palyginti visą dviejų bankų ištekėjimą anksčiau, negu jūs pasikeisite. Jei jūs nekovojate užmokėti savo einamąjį EMI, nėra patartina pakeisti bankus tik pažemintų palūkanų normų.

Būkite Įsitikinęs, kad Derėsitės vartojamoji paskola

Jei jūs nenorite būti diktuotas jūsų naujo banko terminų, net nepaisant to, kad jūs randate kai kuriuos iš jo pasiūlymo aspektų būti patrauklus, yra įsitikinę, kad derėsis. Derybos gali nuimti jus iš buvimo pasigailėjime jūsų skolintojo ir gali net duoti jums viršutinę ranką. Bankai nenori prarasti savo paskolos gavėjų, ypač jei jie turi švarų įrašą paskolų grąžinime laiku. Taip dažniau negu ne, į jūsų derybas atsižvelgs bankas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jungiklis tinkamu laiku

Apskritai, jūsų EMI yra suformuotas būdu, kuriuo jūs mokate palūkanų komponentui iš pradžių ir paskui jūsų pagrindiniam komponentui. Taip, jei jūs darote jungiklį pradžioje savo paskolos periodo, jūs užmokėsite aukštesnį kiekį palūkanų komponentui, tuo tarpu, jei jūs perjungiate gale, jūs užmokėsite aukštesnį kiekį pagrindiniam komponentui. Jei naujas bankas turi patrauklias palūkanų normas, jūs gaunate maksimalią pašalpą, perjungdamas per pradinį periodą. Jungiklio laiko parinkimas tinkamai gali išgelbėti jus daug pinigų.

Atkreipkite Dėmesį į Terminus ir Sąlygas

Kad ir kada jūs perjungiate naujam bankui, labai svarbu, kad jūs kruopščiai perskaitote terminus ir sąlygas ir jūsų senų, ir naujų bankų. Kai kurie bankai gali turėti sąlygas kaip pirkimas draudimo nuo specifinės kompanijos ar kitų tokių terminų. Įsigykite užbaigtas žinias prieš dokumento pasirašymą.

Žinokite Artimus Kaltinimus

Ypač su vidaus paskola, jūs turite žinoti, kad jūsų paskolos perdavimas atvyksta su kaltinimais kaip apdirbimas mokesčio, žyminio mokesčio, teisėtų kaltinimų, techninių kaltinimų, įvertinimo mokesčio, ir daugiau. Jūs turite atsižvelgti į visus juos ir pamatyti, jei naujo banko pasiūlymas yra verta.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.