Kai portfelio paskolos tampa gyvybingu pasirinkimu?

parašė , 2016-05-02 21:04

Ne visas naminis pirkimas nukrinta į galutinę kategoriją. Tuo metu, kai būtų paprasta kiekvienam tikti kruopščiai ar į FHA, Tradicinį, Virdžinija, USDA, ar į Milžiniškas paskolos skiltis, kiekviena situacija yra unikali. Kad pasielgtų tie, kas gali būti finansiškai greiti kreditai gana stabilus paskolai, bet ne iš tikrųjų išsirikiuoti su bet kokia situacija, portfelio paskolos gali būti atsakymu.

Riešuto kevale, skolinantis portfelis įvyksta, kai paskolos gavėjas yra netinkamas tradiciniam finansavimui. Maži bankai ir kredito sąjungos palaiko šituos paskolos gavėjus, laikydami paskolas jų portfelyje, kad padėtų vietinei ekonomikai augti. Jie yra pamatyti kaip bankas, kuris nori rizikuoti ant vietinio kliento, kai dideli konglomeratai nugręžė juos.
Užuot žiūrėjęs į tik paskolos gavėjo kredito istoriją ir pajamų lygmenį, šitas įkūrimas nori pažiūrėti į didelį paveikslą. Jie nori kalbėti su klientu ir sužinoti įvyko praeityje tuo, kas padarė potencialius taisymus jų istorijai jeigu būtina. Skolintojui, svarstančiam portfelio paskolą, istorija yra kaip tik taip, kaip svarbus. Yra ilgalaikes paskolos daug priežasčių, kodėl šitos paskolos yra būtinas būdas nueiti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesenos Kredito Problemos

Yra laikų, kai paskolos gavėjas praėjo grublėtą lopą ir yra dabar antra. Tačiau, tas lopas buvo sugadinto kredito priežastis. Tai galėjo būti dėl skyrybų ar sužalojimo, kuris padarė juos negalėti dirbti kelis mėnesius. Kitose situacijose, nesenas bankrotas, teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas, ar trumpas pardavinėjimas galėjo būti atsakingi. Portfelio paskoloms, laukimo periodas, kad gautų paskolą su šitais kredito problemų tipais yra mažiau negu, ko tradicinis skolintojas reikalingas iki tol, kol paskolos gavėjas gali įrodyti, kad jis ar ji grįžta ant jų kojų finansiškai.

Užsienio Piliečiai

Užsienio piliečiai gali susidurti su problemomis, bandančiomis gauti paskolą JAV. Dažnai tai susitraukia iki studentu paskolos dviejų svarbiausių klausimų: jų pajamos ir kreditas yra abu nustatyti užsienio šalyje. Tradicinis paskolos pasirinkimas nėra pasiekiamas. Portfelio paskolos yra gyvybingas pasirinkimas, jei tautietis gali aprūpinti pajamų istoriją bent jau dvejus praėjusius metus, tvirtinimą vertingų dalykų, laišką, aiškindamas jų ketinimą pasilikti JAV viduje, įrodymas, kad jie yra šiuo metu samdyti JAV, ir kopija jų VIZOS ir visa susijusi dokumentacija.

Unikalios Ypatybės

Kai kurios ypatybės yra tiek unikalios, kad jie meta iššūkį skolintojo reguliavimui taikomoms ypatybėms. Ši situacija iš tikrųjų labai yra būdinga, ypač turėdama reikalo su bendra nuosavybe. Bendra nuosavybė su būsto savininko asociacija yra ištirta, kad nustatytų, jei turtas yra finansiškai stabilus. Jei asociacija turi atsargų trūkumą, tai paskola gali būti paneigta. Taip pat, jei yra neadekvatus draudimo nušvietimas žiniasklaidoje, besaikis skaičius vienetų, užimtų nuomininko, ar jis vis dar yra statomas, tada skolintojas gali pasakyti ne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai kooperatiniai butai yra paprastai paneigiami tradicinių skolintojų, jie yra tolimi nuo vienintelio unikalaus turto tipo, kuris bus atšauktas. Komerciškai apdujusios ypatybės, kurias paskolos gavėjas ketina panaudoti kaip gyvenamoji vieta krinta į šią kategoriją. Rąstų nameliai, bermos namai, ir bet kokie namai, kur vertintojas turi sunkumą, vertindamas vertę galbūt nesiruošia tradicinei paskolai.

Portfelio paskolos duoda viltį tų, kas nori nupirkti turtą, bet nesiruošia tradicinei paskolai. Užuot žiūrėję į vieną aspektą, šitie skolintojai nori suprasti didelį paveikslą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.