Kas yra skirtumas tarp mokėjimo dienos brokerio ir skolintojo

parašė , 2012-01-20 22:17

Kai jūs ieškote mokėjimo dienos paskolą, tiekėjai yra dažnai skeliami į dvi atskiras kategorijas: brokeriai ir skolintojai. Bet kas yra skirtumas ir kurį jūs turite panaudoti, jei jūs tikitės gauti geriausias normas? Šiame straipsnyje mes tikėsimės pasverti reliatyvias kokybes kiekvieno ir tirti tai, kuo yra, kad jie siūlo paskolos gavėjams.

Apibūdinimas Mokėjimo dienos Paskolos Brokerio ir Skolintojo

Skolintojai ir brokeriai yra du labai skirtingas objektas. Kiekvienas aprūpina pinigus klientams, kitas tiesiog lengvina taikomąjį procesą tarp paskolos gavėjų ir tiekėjų. Kaip toks, brokeris yra viena kompanija, kuri atstovauja palūkanoms daugelio skolintojų, kurie kiekvienas aprūpins keliones sprendimą ir jų savas normas palūkanų kiekvienai paraiškai. Skolintojas yra tiesiog verslas, kuris aprūpina paskolas, ar tiesiogiai klientams ar per brokerį

Šiuo atžvilgiu tai yra tas pats taip daug kitų pramonės šakų, labiausiai ypač draudimas. Čia jūs surasite tiktai kelias kompanijas, kurios iš tikrųjų aprūpina politiką, bet daugelį kitų, aprūpinančius tarpinę paslaugą. Tai padeda padidinti lenktyniavimą ir turi galų gale būti greitas kreditas internetu geresnio reikalo priežastis klientui.

Išreiškiant mokėjimo dienos paskolomis, yra tolimas daugiau skolintojų, negu jūs surastumėte kitose pramonės šakose. Tačiau, tai neturi pasakyti, kad nėra lygiai aukšto brokerių skaičiaus taip pat. Koks, kurį jūs nusprendžiate panaudoti turi priklausyti faktoriais:

Kas Siūlo Geriausius kursus?

Brokeriai turi mažą pranašumą prieš atskirus skolintojus, kadangi jie turi prieigą prie plataus citatų rinkinio. Tai duoda jiems galimybę padėti daugiau žmonių nuo finansinio fono įvairovės. Tačiau, jie yra taip pat surišti normų, nustatytų kompanijų, su kuriomis jie turi reikalo. Tokiu būdu tai daro tai būtina jiems, kad tiktai turėtų reikalo su labai geriausiais skolintojais, kitaip jie tiesiog nesugebės konkuruoti – esant vienodoms aplinkybėms.

Kai prieita prie skolintojų, šitos kompanijos turi gebėjimą nustatyti jų savas normas palūkanų ir pritaikyti kaltinimus atitinkamai. Kol BALANDŽIO mažinimas galėtų padaryti jų mokėjimo dienos paskolas labiau pageidaujamas, tai galėjo taip pat žymiai diabetas padidinti jų savą finansinį pavojų. Tai yra, kodėl yra dažnai tiktai labai mažo nesugretinamumo tarp įvairių reklamuotų normų. Skolintojai turi prižiūrėti savo savas palūkanas taip pat kaip garantuojantis, kad jie lieka konkurencingi. Tokiu būdu yra tam tikras balansavimas, kad jie visi turi pasirodyti.

Bet kam siekiančiam gauti mokėjimo dienos paskolą, tai vis dar verta atlikti jūsų savą elementarų tyrinėjimą prieš pasirinkimą ar brokeris ar skolintojas. Visi reklamuos jų normas aiškiai ir glaustai ant kompanijos žiniatinklio svetainės, duodami jus galimybė zuvu taukai nestumo metu apskaičiuoti kainas iškart. Atsiminkite, nors tai jūs turite ne visada imti BALANDĮ nominalioje kainoje. Dauguma kompanijų aprūpins atstovaujantį pavyzdį to, kiek jūs užmokėsite (paprastai kažkas kaip 25£ kiekvieniems pasiskolintiems 100£), kad duotumėte jums aiškesnį požymį.

Dabar, ar jūs norite turėti reikalo tiesiogiai su skolintoju ar esate laimingas virtimas brokeriui, didžia dalimi ketina reikšti pirmenybę ir tinkamumą. Kol mokėjimo dienos paskolos yra apskritai prieinamos visiems, yra kažkoks apribojimas. Taip, jei jūs manote, paskolos kad jūs galėtumėte būti ant sienos su daug skolintojų, brokeris galėtų sugebėti surasti kompaniją, kuri gali padėti. Lygiai, jei jūs neįsivaizduojate prisipildyti jūsų detalėse ne vieną kartą kiekvienam skolintojui, jūs galite dažnai eiti pas brokerį ir užbaigti vieną formą, kad prisitaikytumėte su gausiais tiekėjais. Patogumas neturi būti vieninteliu faktoriumi, kurį jūs naudojate, bet tai tikrai negali būti pražiūrima taip pat.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.