Kodėl aš turiu svarstyti konsolidavimo studento paskolas?

parašė , 2011-12-23 07:43

Beveik bet kas, kuris kada nors lankė kolegiją, ar kitą aukštojo išsilavinimo įstaigą, išėmė padangos pigiau studentų paskolas. Dažnai laikai, šituos finansinius avansus laiko dvejopomis ašmenimis: palaiminimas, kadangi jie yra priemonė galui, ir prakeiksmas, kadangi jie yra dažnai sudėtingi, kad gautų ir sudėtingas apsimokėti. Tačiau, mokomosios paskolos neturi būti našta, kurią jūs nešate gerai į vidutinį amžių; studentų paskolų konsolidavimas yra puikus būdas taupyti pinigus ir padaryti jūsų gyvenimą paprastesnį procese.

Ką Konsolidacija Reiškia?

Studentų paskolų konsolidavimas siejasi su veiksmais ir rezultatais jo, kuriuos asmuo ima, kad sujungtų jų paskolas į vieną bendrąją sumą. Pavyzdžiui, užuot turėjusi tris atskiras paskolas nuo įvairių skolintojų pagal besiskiriančias normas, viena studentų paskolos konsolidacijos kompanija įžengs ir nupirks visas šitas paskolas
Tokiu būdu, trys paskolos yra dabar sukombinuotos į vieną su viena palūkanų norma ir atmokėjimo planu.

Svarbu pažymėti, kad ne visos mokomosios paskolos turi būti konsoliduotos. Kai dėl ankstesnio pavyzdžio, jei dvi paskolų turi piktinančias palūkanų normas ar nerealistišką užmokesčio planą tuo metu, kai kitas turi žemą pastovią palūkanų normą ir protingus užmokesčius, asmuo gali nuspręsti konsoliduoti tiktai du, kurie turės naudos iš sandorio. Trečios paskolos pridėjimas gali būti daugiau palūkanų mokėjimo priežastis, negu buvo iš pradžių numatyta tai tam tikrai paskolai. Nepamirškite apžvelgti visus savo studentų paskolų terminus ir sąlygas prieš artėjimą prie konsolidacijos skolintojo, kad jūs būtumėte paruoštas konsoliduoti diabetas tiktai paskolas, kurias jūs randate, gaus naudos nuo sandorio.

Kodėl aš turiu Svarstyti Konsolidavimo Studento Paskolas?

Yra keli faktoriai, panaudoti nustatyme to, kas kiekviena atskira studentų paskola susideda. Vidutinis studentas turės gausias paskolas nuo skirtingų skolintojų baigime – todėl, kiekviena paskola turės nepanašius atmokėjimo planus, besiskiriančius užmokesčio kiekius, ir įvairias palūkanų normas. Visi šitie pavyzdžiai yra puikios priežastys svarstyti studentų paskolos konsolidaciją. Dėl svetainiu talpinimas pigiau konsolidacijos, mėnesiniai užmokesčiai yra tipiškai žemesni, ir studentas taupys pinigus ant visų palūkanų nuo jų jungtinių paskolų.

Kas yra Reikalavimai?

Apytikriai, ten keli nurodymai, kad sektų, kad turėtų teisę studentų paskolų konsolidavimui:

1. Mokomosios paskolos ruošiasi konsolidacijai – tai prisitaiko ypač prie federalinių paskolų nuo to laiko ne, visi šitie kreditai turi teisę neatvykus.

2. Jungtinis nepadarytas balansas viršyja tam tikrą etaloninio testo visą sumą – šis kiekis keičiasi pagal skolintojus.

3. Paskolos turi būti geroje padėtyje su einamuoju skolintoju – tai negali būti finansinių įsipareigojimų nevykdyme ar nebaigtuose darbuose.

4. Studentas iškrito iš mokyklos, davė diplomą, ar įrašė dėl mažiau negu, kas, kaip manoma, yra pertrauka tarp kėlinių (paprastai tiktai šešios kredito valandos per semestrą).

5. zidiniai Asmuo gali tiktai konsoliduoti paskolas, kurios yra išleistos jo vardu – bet kokios paskolos, išimtos skirtingo studento vardu paskolos gavėjo, negali būti įtrauktos.

Prašom pažymėti, kad specifiniai reikalavimai keičiasi skolintojo taip būti įsitikinę, kad susisieks su kiekvienu, kad nustatytų jų tikslias sąlygas.

Studentų paskolų konsolidavimas gali duoti gausių rezultatų; apžvelkite savo mokomąsias paskolas, kad nustatytumėte, jei jūs galite turėti naudos iš jūsų paskolų į vieną pranešimą sujungimo.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.