Naudojant folklorą, kad nuspėtų orą

parašė , 2012-12-17 11:24

Daug tradicinių būdų nuspėti orai Alytuje dažnai atrodo datuojami, ir prietaringas, bet šiuolaikinis mokslinis ir meteorologinis tyrinėjimas parodė, kad tradiciniai oro ženklai yra iš tikrųjų tikslesni, negu jūs galėtumėte galvoti. Pavyzdžiui, daug tradicinių oro ženklų susitelkia ties elgesiu gyvūnų, tokių kaip paukščių skrydžio struktūra. Gerai, mokslininkai dabar žino, kad kadangi paukščiai turi tuščius kaulus, jie yra labai jautrūs atmosferiniam spaudimui, veikdami taip pat kaip natūralūs barometrai. Šis straipsnis paaiškins, kaip panaudoti kelis tradicinius oro prognozės metodus, kad pasakytų kai, kad didelė audra ketina pūsti.

“Raudonas dangus naktį, jūreivio džiaugsmas. Raudonas dangus rytą, jūreiviai ima įspėjimą.” Raudonas saulėlydis yra turbūt sukeltas dulkių dalelių, sustabdytų ore, kuris reiškia sausą rytoj. Jei tai buvo lietinga, dulkių dalelės buvo parblokštos į pagrindą. Antra, dangus yra raudona spalva ryte, tada kad tas pats sausas, dulkėtas oras stumia rytus, toli nuo jūsų. Labiausiai tikėtinas, drėgnas, debesuotas oras pučia nuo vakarų ir nustumia sausą orai Alytuje.

“Jei dūmai eina aukštai, joks lietus neatvyksta prie; jei dūmai kaba žemai, stebėkite atidžiai smūgį.” Jei jūs galite pamatyti dūmus nuo ugnies, einančios aukštai viršuje į orai Alytuje, tada nėra jokio vėjo. Oras yra turbūt palyginti stabilus, ir jūs neturite jaudintis dėl jokio atšiauraus oro, pučiančio. Tačiau, jei jūsų dūmai nekyla labai aukštai, tai gali būti dėl žemo orai Telšiuose slėgio, kuris neleidžia dūmams kilti ir yra taip pat geras atšiauraus oro indikatorius atvykti.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.