Pabandyti ir išbandyti patarimai, kad gautų žemas palūkanų paskolas

parašė , 2013-07-22 08:41

Jei jūs sugebate gauti žemas paskolos palūkanų normas savo paskoloje, jūs galite ilsėtis lengvas žinojimas, kad jūs taupote tūkstančius dolerių per paskolos gyvenimą. Tačiau, žemų palūkanų normų paskoloje gavimas nėra taip lengvas, kadangi tai gali skambėti, net jei jūs turite gerą kredito padėtį. Geras kredito rezultatas nedaro automatically, vertina jus žemoms palūkanų paskoloms. Kaip bet koks finansinis produktas, jūs turite apsipirkti greitieji kreditai aplink protingai, kad sugebėtumėte surasti geriausius įkeitimo rašto procentinius atlygius. Įrašytas į sąrašą apačioje yra kai kurie patarimai, kurie padės jums mažinti jūsų paskolos palūkanų normą.
Patikrinkite Kredito istoriją

Būkite pažįstamas su savo visaapimančia finansine greitieji kreditai sąlyga. Jūs turite rūšiuoti pagrindus anksčiau, negu jūs nueisite, kreipiasi dėl bet kokios paskolos. Nustatykite kiekį, jūs galite leisti sau praleisti kiekvieną mėnesį paskoloje, jūsų einamajame kredito rezultate, ir santaupose, kurias jūs turite, kad padarytumėte mokėjimą grynaisiais. Kad gautumėte aiškų jūsų kredito istorijos paveikslą, gaukite metinę kreditingumo ataskaitą nuo kredito agentūrų vadovavimo. Jei jūs matote kokius nors netikslumus savo pranešime, ištaisote jį nedelsiant prie kredito agentūros.

Pagerinkite savo kredito rezultatą

Jei jūs turite per didelį skaičių atidarytų kredito sms paskola limitų savo pranešime, pabandykite pažeminti juos. Tuo metu, kai jūsų paraiška paskolai yra apdirbama, bet kokie atidaryti kredito limitai bus įskaičiuoti prieš jus. Išvalykite visą savo nepadarytą dues, laukdamas kreditinės kortelės užmokesčių ir egzistuojančių skolų prieš bet kokios paskolos paieškos procedūros pradėjimą. Uždaryti kredito limitai įgalins jus gauti žemiausius įkeitimo rašto procentinius atlygius.

Santaupos

Padės, jei jūs turite kažkokią formą gelbėjimo ar vertingų dalykų jūsų vardu. Minimalios jūsų paskolos kiekio 10 % santaupos gali labai pagerinti jūsų galimybes įsigyti žemas palūkanų normas. Būkite atviras, kad pakeltumėte jūsų santaupas prieš pagrindinę paskolą, jei jūsų skolintojas pareikalauja taip.

Pirkimas nurodo

Kitas pelningas būdas pagerinti jūsų kredito rezultatą yra prie pirkimo kredito punktų. Vienas punktas gali kainuoti daugiau kaip 3 % jūsų visaapimančio paskolos kiekio. Punktai gali padėti jums pliaupti žemyn ant palūkanų normos pusiau, priklausomai nuo einamosios rinkos sąlygos ir tipo paskolos, kurią jūs renkatės.

Trumpalaikė paskola PRIEŠ. Ilgalaikė paskola

Lengviausias būdas gauti žemas palūkanų normas paskolose yra, rinkdamasis trumpalaikę paskolą, o ne ilgą laiką. Ėjimas trumpalaikėms paskoloms daro ne, būtinai reiškia, kad jūs turite padaryti aukštai mėnesinius užmokesčius; jūs taupysite metrines tonas pinigų ant palūkanų, tokiu būdu jūsų mėnesinis dues daugmaž liks tą patį. Be to, jūsų paskolos paraiška turi geresnes sankcionavimo galimybes, kadangi jūs esate žemas pavojaus kandidatas į paskolą.

Susisiekite su atstovu

Užmegzkite ryšį su akredituotu paskolos pareigūnu, paaiškinkite savo unikalius reikalavimus ir faktą, kad jūs ieškote žemų palūkanų paskolų. Jūsų atstovas paaiškins pasirinkimą, kurį jūs turite ant paskolos produktų ir padedate jums gauti citatas be įsipareigojimo iš kelių skolintojų. Palyginkite paskolos citatas, ir pasirinkite paskolą, kuri atitinka jūsų poreikį.

Jei jūsų kredito norma neleidžia jums gauti žemas paskolas paskoloje, siekti patarimo nuo jūsų atstovo ant, kaip pagerinti jūsų kredito rezultatą. Kelių jūsų nesumokėtų skolų mėnesių išaiškinimas gali taip pat labai pagerinti jūsų kredito padėtį, vertindamas jus žemo kurso palūkanų paskolai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.