Pasiruoškite gauti mažos įmonės paskolas.

parašė , 2012-05-23 16:10

Daug Amerikos gyventojų tikisi, kad ekonomika pasveiks ir taps stabilesnė po nauja vyriausybe. Verslo verslininkai yra įsitikinę, kad tai yra iš tikrųjų visi metai, kad daiktai galėjo galbūt pasveikti ir nors verslo finansavimas lieka tapti dideliu iššūkiu, mažos įmonės savininkai yra kreditas internetu priklausomai nuo bankų ir skolinančių kompanijų palaikymui.

Pažiūrėkite į kelis pasiūlymus čia verslo verslininkams, kurie planuoja gauti verslo paskolą:

Pažvelkite į Mažos įmonės administracijos paskolos programas. Mažos įmonės administracija (Verslo valdymas) siūlo ypatingas paskolos programas kompaktiškesnėms kompanijoms Amerikos valstijų viduje kartu su amerikiečių Atgavimu, ir Reinvestavimo įstatymas (ARRA) praėjo, tai galėtų būti laiku pateikti paraišką Mažos įmonės administracijos paskolai
Pavyzdžiui, 504 paskolos programa dengia diapazoną pagalbos, pavyzdžiui, paleidimo kainos, įranga, akcijos ir aprūpinimas, kartu su kitomis verslo išlaidomis.

Mažos įmonės administracija tiesiogiai neduoda jums fondų tačiau, mes turime draudimą kompetentingoms kompaktiškesnėms kompanijoms. Jūs turite turėti galimybę turėti lankstesnius terminus ir greitą pritarimą dėl visa ko, paraiška yra palaikyta viršuje su Mažos įmonės administracija.

Ieškokite skolinimo kompanijų ir skolintojų, kurie yra akredituoti su Mažos įmonės administracija ir įsiregistruoja anapus pasiekiamų Mažos įmonės administracijos greita paskola paskolos programų. Skolintojai paprastai duoda pažemintą palūkanų normą finansinėse paskolose palyginti su komercinėmis skolinančiomis kompanijomis, taip įsitikinkite, kad svarstytumėte šį metodą.

Rinkite visus būtinus dokumentus. Atidenkite specifinius dokumentus, kad jūs norėsite pateikti greta jūsų verslo paraiškos tam paskolas. Apskritai, šis greiti kreditai internetu būtinų dokumentų sąrašas apima finansinius lapus ir verslo mokesčio reikalavimus visur paskutinių 2 iki 3 metų skelbimo pažinčių skyrelyje finansų lapuose ir mokesčio tvirtinimus kompanijos savininko visur paskutinių 2 iki 3 metų verslo licencijoje ir leidžia verslo reziumė taip pat kaip deramą strateginį verslo planą.

Praktika, reaguojanti, kad imtų interviu iš klausimų. Prieš privedimą galimame paskolos pareigūne jūsų interviu, gyvybinis, kad jūs pasiruoštumėte taip pat, kad pastatytumėte – jūsų tikėjimas reakcija klausimams. Laukite galimų klausimų ir panaudokite savo atsakymą.

Pavyzdžiui, numatoma paskolos kompanija gali prašyti viską, kurį jūs galite padaryti tuo metu, kai fondų naudojimas turi turėti sutartį. Įsitikinkite, kad jūs puošite detalią informaciją, kad garantuotumėte, kad jie sugeba konstruoti jūsų taikomąjį nuostabų žvilgsnį. Svarbu, kad jūs duodate teigiamą atsakymą taip pat, kad paaiškintumėte jūsų planus su įsitikinimu. Dėl visa ko jūsų imantis interviu pastebi, kad jūs esate abejojantis greta savo atsakymų, ar jūs iš tikrųjų neatvykstate su absolute planu, tai galėtų nusiųsti prasmę, kad jūs negalite į jūsų asmeninio verslo nustatymą.

Siekite profesinio patarimo. Kur gali namo įkurti verslo verslininkai gauti profesinį patarimą specialiai, jei tai apima įsigijimo verslą, finansuojantį? Jūs galite prašyti Mažos įmonės administraciją ar galbūt mažų įmonių Išsivystymo Centrą (SBDC) jūsų mieste įsigyti visiškai laisvą pagalbą. Keliose SBDC įstaigose, jūs galite taip pat būti gebantis, pasinaudoja kompiuterių kompiuterizuota darbo vieta, visiškai galėti vesti bendras rinkos tendencijas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.