Svarbumas pasirinkti teisų atvirkštinį paskolos skolintoją.

parašė , 2012-06-24 07:25

Pagal neseną apžvalgą, vestą prie Harris Interaktyvus, 40 % paskolos būsto savininkų, nelygina skirtingų skolintojų, gaudamas vidaus paskolą. Nuo šios informacijos, saugu manyti, kad šitie vartotojai taip pat krinta, rutulys kai prieita prie priešingos pusės ieškojimo įkeičia skolintojus.

Kas net labiau stebinantis yra, kad 96 % vartotojų tvirtina apsipirkti aplink prieš pirkimą kitų produktų ir paslaugų. Jei dauguma vartotojų žino svarbumą apie palyginimo apsipirkimą, kodėl žmonės yra taip silpni kai prieita prie išsirenkančių paskolos skolintojų? Tuo metu, kai kai kurie vartotojai galbūt nenori nueiti į bėdą, kiti yra turbūt abejojantys tuo, ar jų atvirkštinio paskolos skolintojo pasirinkimas iš tikrųjų paveiks jų paskolą. Vartotojai galėtų taip pat išvengti apsipirkti skolintojui tiesiog todėl, kad jie nežino, kaip padaryti taip

Paskolos gavėjo Priešinga pusė Įkeičia Skolintoją, Iš tikrųjų Turi Reikšmę?

Asmens atvirkštinio paskolos skolintojo pasirinkimas gali žymiai paveikti jo ar jos paskolą. Palūkanų normos, atsiradimo mokesčiai, uždarydami kainas, ir kitų mokesčius visi keičiasi skolintojo. Teisaus atvirkštinio paskolos skolintojo pasirinkimas galėtų turėti reikšmę tarp priėmimo brangios paskolos ir gavimo daug.

Skirtingi skolintojai taip pat siūlo skirtingus paskolos produktus. Šiuo metu, dauguma skolintojų pasiūlo Namines Konversijos Teisingumo Paskolas (HECMs), kurie yra apdrausti ilgalaikes paskolos internetu federalinės Apgyvendinimo Administracijos (FHA). Su šitomis paskolomis, labiausiai paskolos gavėjas gali gauti, yra 625.500$, net jei namai yra verta žymiai daugiau. Kad gautų milžinišką ar priklausančią paskolą, paskolos gavėjai turi ieškoti skolintojų, kurie skubus kreditas siūlo šitas paskolas. Kadangi milžiniškos atvirkštinės paskolos kaip nėra paplitusios, paskolos gavėjai bus daugiau apriboti dėl jų paieškos skolintojo.

Paskolos gavėjų skolintojo pasirinkimas taip pat paveiks jų skolinimosi patirties kokybę. Gerbiamas skolintojas yra toks, kuris užima daug laiko, kad atsakytų klausimus ir nuolat informuotų paskolos gavėjus visur paskolos procese. Gerbiami skolintojai nedaro spaudimą ar verčia paskolos gavėjus nupirkti kitus finansinius produktus. Jei, bet kuriuo metu, paskolos gavėjai pradeda jaustis nepatogūs ar daryti spaudimą, tai galėtų būti laiku pradėti tyrinėti kitą pasirinkimą.

Kaip Pasirinkti Atvirkštinį Paskolos Skolintoją

Geriausio skolintojo ieškojimas nereiškia, kad paskolos gavėjai turi kreiptis su taip daugeliu skolintojų kiek galima. Iš tikrųjų, kadangi paskolos gavėjai turi įvertinti savo namus per paskolos procesą, dirbantis su keliais skirtingais skolintojais gali pasidaryti brangus. Apsipirkimas atvirkštiniam paskolos skolintojui ketina tiesiog užduoti teisingus klausimus ir pripažinti daug.

Kreipdamiesi dėl atvirkštinės paskolos, paskolos gavėjai turi įsitikinti, kad jie supranta kainas, jungtas su šitomis paskolomis. Prieš sprendimą priimti paskolą, paskolos gavėjai turi būti aiškūs ant savo skirtingo pasirinkimo, ilgalaikių kainų paskolos, ir potencialios nenaudos. Jei paskolos gavėjas yra sudomintas per tam tikrus mokesčius ar jų paskolos aspektus, tai yra visada gera mintis aptarti svarstomą problemą su skolintoju. Aktyviai pasirinkimas skolintojo ir buvimas informuotas visur paskolos procese yra geriausias būdas pasiekti daug paskoloje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.