Tyrinėjimas, kurios paskolos yra tinkamos kuris tikslas

parašė , 2012-11-24 17:14

Anksčiau, negu ekonominės veiklos susilpnėjimo paskolos buvo išduotos atmestinai bankininkystės įstaigų, ir vartotojai buvo greiti, kad paimtų bet kokius finansus, jie galėjo. Greitai persiųskite kelis metus, ir daugelis tų paskolų buvo neįvykdytos įsipareigojimų ant, ir naujos paskolos yra labai sudėtingos atvykti prie. Paskolos nėra blogos ir gali būti naudingos ir įstatyminės, jei jie yra traktuoti atsakingai ir skolintojo ir paskolos gavėjo. Kaip vartotojas svarbu, kad jūs paskola studentams pasirenkate teisingą paskolą, ir apačioje duos jums tam tikrą vadovavimą ant to, kokios paskolos yra tinkamos skirtingoms aplinkybėms.
Gautos Paskolos

Šitos paskolos duoda jums fondus, bet gauna skolinimąsi prieš vieną iš kliento vertingų dalykų, tipiškai namas ar automobilis. Šitos paskolos gali dažnai atrodyti patrauklios, kadangi užmokesčiai gali būti žemi, kadangi jie yra paprastai skleidžiami per ilgą periodą. Šitie žemi užmokesčiai dažnai vilioja greiti kreditai internetu klientus į paskolų paėmimą. Tačiau vartotojai turi būti atsargūs todėl, kad, jei jie neįvykdo įsipareigojimų, kad skolintojas gali priversti juos parduoti tą vertingą dalyką ar tai būti namais ar automobiliu. Jei klientai įeina į finansinį sunkumą ateityje, šitos paskolos turi būti prioritized išreiškiant užmokesčiais. Šitie paskolų tipai yra geriausiai panaudoti dideliam pirkimui, kuris galbūt gerina vertingą dalyką. Tai galėjo apimti lango pakeitimus, rūsys pritaiko outs ar kitus naminius pagerinimus. Jie gali būti efektyvia priemone pažeminti negarantuotą skolų išmokėjimą, bet jie atvyksta su pridėtu pavojumi praleistų užmokesčių, privedančių prie turto praradimo.

Negarantuotos Paskolos

Negarantuotos paskolos gali paimti daug pavidalo su masiniais skirtumais išreiškiant paskola ir pasiūlytomis palūkanų normomis. Šitos paskolos nėra gautos prieš jokį turtą, bet skolintojai vis dar turi valdžią imtis atgavimo veiksmų. Jungtinėje Karalystėje, greitosios paskolos pavyzdžiui, apribotoje atvejų kreditinėje kortelėje kompanijos kėlė ypatybių pardavinėjimą. Paskolos ir metinių palūkanų normos trukmė gali keistis dramatiškai, ir paskolos gavėjai turi atkreipti tam tikrą dėmesį į annualized palūkanų normą, kadangi tai yra geriausias teisingos skolinimosi kainos atspindys. Šitos paskolos neturi būti panaudotos, kad apimtų trūkstamus kiekius pajamose kitaip, įsiskolinusi spiralė įvyksta, kur paskolos gavėjas nuolat išima vis daugiau paskolų, kad apimtų jų išlaidas ir kredito įsipareigojimus.

Negarantuotos paskolos gali būti naudingos, kad apimtų vienas nuo išlaidų dideliems dalykams kaip baldai ar net vienas nuo kainų kaip vestuvės. Šitos paskolos yra tipiškai daug pigesnės negu kreditinės kortelės, tokiu būdu jie gali taip pat būti naudingi, kad konsoliduotų jūsų kredito skolą į vieną lengvą užmokestį.

Mokėjimo dienos Paskolos

Šitos paskolos sukelia nesutarimą ir yra dažnai duodamos blogą paspaudimą. Jei jie yra panaudoti teisingai, jie gali būti naudingi. Tipiškai šitos paskolos yra mažesnės, ir paskola turi būti grąžinta po pilnų vidinių 4 savaičių. Metinių palūkanų norma yra aukšta, bet tikra dolerio kaina yra palyginti maža. Jie vėl neturi būti panaudoti, kad apimtų kasdienes išlaidas, jie turi tiktai būti panaudoti, kad apimtų nepaprastas situacijas, kur fondų greitis yra kritiškas. Tai galėjo apimti nepaprastą remontą ar medicinos išlaidas. Visi paskolos tipai turi jų vietą visuomenėje, bet kiekvienas turi būti traktuotas su rūpinimusi.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.