Yra gydytojas?

parašė , 2014-05-02 15:34

Mes esame linkę galvoti apie gydytojus kaip turintis visą pasirinkimą jiems privilegijuotam gyvenimui. Tiesa yra, su gydytojais stovi su tais pačiais iššūkiais kaip likusi dalis mūsų kai prieita prie kvalifikavimo paskolos paskolai, tik pradėdami naujoje karjeroje. Dėka paskolos programų, suprojektuotų specialiai naujai nukaltiems gydytojams, puikūs namai su teisingais finansavimo terminais gali būti gauti šiandienėje rinkoje.

Naujai pripažinti gydytojai turi unikalų "Gydytojo" pasirinkimą Loan, kuris daro pirkimą kad naują naminis daug lengvesnis, leisdamas žemesnį mokėjimą grynaisiais negu dauguma visų kitų milžiniškos paskolos programų. Tuo metu, kai paskolos nurodymai yra priklausantys, kad pasikeistų, šį rašantį Privatų paskola Paskolos Draudimą (PMI) yra atsisakytas ant Gydytojo Loan, priverčiančio visaapimančias apgyvendinimo išlaidas žymiai žemiau paskui skolinti programas, reikalingas paskolos draudimo

Pasiūlytas kaip neatitinkanti paskola, ši programa yra gydytojams-paskolos gavėjams, kurie perka savininko užimtą turtą. Ši programa yra specialiai kandidatams, kurie yra naujai duoti licenciją (ar apie būti) gydytojai.

Papildomas apsvarstymas / apribojimai:

– Paskolos kiekiams leidžia iki 89.99 % namų komercinės kainos.

– Maksimalus paskolos kiekis yra 850.000$. paskola nuo 18 metu

– Iki minimalaus mokėjimo grynaisiais pusė gali būti dovana.

– Pobaigiamasis likvidumas turi sulyginti 5 % komercinės kainos ir gali apimti išėjimo į pensiją fondus.

– Maksimalus skolos iki pajamų santykis galbūt neviršyja 38 % stambių pajamų.

– Tinkami turto tipai yra apriboti iki vienų šeimos būstų (pridėtas ar nepridėtas) ir Bendra nuosavybė.

– Paskolos gavėjai galbūt nevaldo daugiau kaip vieno kito finansuoto turto.

– Paskolos programos tipai yra apriboti iki 30 ir 15 metų pastovios palūkanų normos paskolos taip pat kaip RANKOS paskolos su pradine spyna – per periodus 5, 7, ir 10 metų.

– Minimalus kvalifikavimo kredito rezultatas 720 yra reikalingas.

– Statybos-nuolatiniam pirkimo apribojimai tikrai prisitaiko.

– Papildomi apribojimai gali prisitaikyti.

Aišku, į Gydytojo programą Loan skiria tiems greitas kreditas gydytojams, kurie pradeda naujas karjeras ir kieno finansinė perspektyva, kaip laukiama, gerės su laiku. Įkainojimas, išreiškiant normomis ir kainų uždarymas yra labai konkurencingas leidimas kiekvieno pranašumo, pasiekiamo tiems, kas ruošiasi.

Tai yra viena iš daugelio programų, suprojektuotų, kad padėtų tiems paskolos gavėjams su unikaliu poreikiu; šiuo atveju medicinos profesionalai, pradedantys naujas karjeras. Dėl išsamesnės informacijos apie tai ir pilną meniu paskolos programų, pasiūlytų šiandieniame turguje, derinkite aplink savo skolintoją ir būti įsitikinęs, kad paprašysite paskolos kūrėjo, kuris yra gerai nusimanantis tame ar tipe specializuotos programos, kuri tenkina jūsų norus. Tarp įvairių pasiekiamų programų yra suprojektuoti, kad padėtų mokytojams, įstatymo priežiūros tarnautojams, pirmas laikas homebuyers, sąjungos nario tarnautojai, vyriausybiniai tarnautojai, ir daug kitų.

Aš esu Šulinio tarnautojas, Fargo Bankas, bet nuomonės, išreikštos čia, yra mano vienas ir ne būtinai atspindi vaizdus ar politiką Šulinio Fargo Bankas, N.A. Visos teisės priklauso autoriui.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.